Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2020 | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1200
  % -0,43
 • € EURO
  9,6841
  % -0,25
 • BITCOIN
  490781,614
  % 0,80
 • LITECOIN
  2052.7
  % -0,42
 • ETHEREUM
  17504.14
  % -0,11
 • BIST 100
  1.387,37
  % -0,42

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2020

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2020

Ertelemeli ihtiyaç kredileri tüketiciler için pek çok farklı yönden avantaj sağlayabilmektedir. Bankalardan kullanılmış olan kredilerin düzenli olarak belirlenmiş vadelerde ödenmesi gerekmektedir. Ancak ertelemeli kredi seçeneklerinde bu ödeme vadeleri ötelenmekte olup, tüketicilerin belli bir dönem maddi açıdan rahatlamasına olanak sunmaktadır. Ertelemeleri kredi veren bankalar genel olarak düzenli ödeme yapıyor olması halinde de bazı vadelerde zor durumda olan ve ödemelerini geciktirebilecek tüketicilere kampanya dahilinde sunulmaktadır.

QNB Finans Bank 15000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

15000 TL İhtiyaç Kredisi için QNB Finans Bank size uygun ödeme seçenekleri sunuyor.İhtiyacınız ne olursa olsun, ihtiyaç anında ihtiyaç krediniz QNB Finans Bank’ta! İnternet Şubesi’nden, qnbfinansbank.com’dan, Bankamatiklerden, SMS* ile ve Telefon Şubesi’nden ihtiyaç kredisi başvurusu hızlı ve kolayca yapılabilir. İhtiyaç kredisi taksitleriniz, taksit tarihinde hesabınızda yeterli

İlgili İçerik

Kredi ödemelerinin gerçekleşmesi sırasında erteleme şansından yararlanılacak olmasının en büyük avantajı ödeme gününde yapılamayan tutarlara gecikme faizi eklenmemekte ve çok küçük oranlarda faizler ilave edilerek tüketicinin ödemesi için bekletilmektedir. Günümüzde pek çok bankanın ertelemeli ihtiyaç kredisi bulunmamaktadır. Bu kredi seçeneği bazı bankalar tarafından dönemlik olarak düzenlenmekte ve tüketicilerin kullanımına açılmaktadır.

Günümüzde aktif olarak tüketicilerin kullanımını sunulan ve ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında Akbank’ın düzenlemiş olduğu kampanya bulunmaktadır. 3 ay ertelemeli olarak düzenlenen bu ihtiyaç kredisi seçeneğinde faiz oranları, hızlı başvuru ve kolay kullanım imkanı sunulmaktadır. Her türlü nakit ihtiyaçların zorlanmadan Akbank’tan karşılanabileceği bu ihtiyaç kredisinde 75.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarını kredi tutarı üzerinden hesaplanan binde beş kredi tahsis ücreti ile kullanmak mümkün olduğu gibi %1,31 faiz oranlarında ertelemeli ihtiyaç kredisi olarak almak mümkündür.

Akbank 7.500 TL’ye kadar olan diğer nakit ihtiyaçları için de 24 ay vadeli ve %1,25 faiz oranlarına sahip kredi seçeneğinde kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti alarak midi kredi seçeneğini ertelemeli olarak sunmaktadır. 3 ay erteleme seçeneği bulunan bu kredide 33 aya kadar olan vadelerde kolaylık sunulmaktadır.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020

Kesin onaylı kredi veren bankalar, hemen onay veren bankalar, kesin onay alabileceğiniz bankalar ve krediye kesin onay veren bankaların tamamını yazımızın devamında listeleyeceğiz. Bazı durumlarda acil nakit ihtiyacımız olabiliyor ve bu ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz kuruluşlar olan bankalara başvurabiliyoruz. Bankaların birden fazla kredi değerlendirme kriteri olduğu için bazı durumlarda kredi kullanabilme ihtimalimiz oldukça düşük hale gelebiliyor. Bu sebeple de

İlgili İçerik

Bu kredi seçeneğine başvuru yapabilmek için nüfus cüzdanı ya da sürü belgesi aslı ve fotokopisi, adres teyidi amacı ile belge, gelir belgesi ya da maaş bordrosu ile Akbank şubelerine gitmek ve başvuru yapmak yeterli olmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de başvuru yapabilmek mümkündür. Bankanın resmi web adresine giriş yapılarak şubeye gitmeden kredi seçeneklerinden yararlanılabilmektedir.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
2 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5