Denizbank Sms ile Anında Kredi Başvurusu | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1572
  % -0,01
 • € EURO
  9,7216
  % 0,14
 • BITCOIN
  492271,542
  % 1,20
 • LITECOIN
  2063.64
  % -0,36
 • ETHEREUM
  17528.04
  % 0,23
 • BIST 100
  1.386,12
  % -0,51

Denizbank Sms ile Anında Kredi Başvurusu

Denizbank Sms ile Anında Kredi Başvurusu

Denizbank Anında Kredi Başvurusu

Denizbank’ın anında kredisi için gerekli olan bilgiler TC kimlik numarası ve cep telefonudur. Denizbank anında nakit ihtiyacı duyan müşterilerine kolay bir şekilde başvuru yapma olanağı sunuyor. Denizbank anında kredi başvurusunu yapan kişiler de kredilerine hemen kavuşabiliyor. Denizbank bu kredisi için genellikle kefil istemiyor. Ancak istenen kredi miktarının fazla olması bankanın da kefil talep edebileceği anlamına gelebiliyor.

Denizbank Anında Kredisine Nasıl Başvurulur?

Denizbank anında kredi başvuru yöntemi internet bankacılığıdır. Denizbank’ın ihtiyaç kredisine başvurabilmek için banka şubelerine gidilebiliyor. Banka şubesine başvuru yapan kişiler de ihtiyaç kredilerini en kısa sürede alabiliyor. Ancak bulunduğu yerden anında kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin internet ya da mobil şubeye girmesi gerekiyor. Denizbank anında kredisi başvurusunu internet şubesi ile yapan kişiler de vakit kaybetmeden kredilerini alabiliyor. İnternet bankacılığı ile hafta sonları ve resmi tatiller de dahil 09:00 ile 21:00 saatleri arasında kredi başvuru yapılabiliyor.

Denizbank Kredi Notu Sorgulama

Findeks hizmetleri aracılığı ile finansal geleceğin kontrol edilebilmesi için Denizbank kredi notu sorgulama öğrenme işlemlerine yönelik paketler sunuyor. Findeks paketlerini sunan Denizbank avantajlı paketler ile kredili ürünlere ilişkin ödeme performanslarının izlenerek, kişiye özel danışmanlık, uyarı ve takip hizmetlerinden yararlanılmasına olanak sunuyor. Kredili ürünler ile ilgili tüm sorunların yanıtına ulaşıp aksiyon alınabilecek bu paketler ile kredi notu sorgulama işleminin yanı finansal hayata yön verilmesine de yardımcı olmaktadır

İlgili İçerik
Kara Listeden Nasıl Çıkılır 2020 (Güncel)

Kara listeden Nasıl Çıkılır? Bu yazıyı okuyorsanız kara listeye girmiş yada girmek üzere olduğunuz gerçeği ile yüz yüzesiniz demektir.Neyse ki bu makalemizde kara listeden nasıl çıkılır onu açıklamaya çalışacağız.Kredi borcu yada kredi kartı borçlarını ödeyemediğinizde Kredi Notunuz düşmektedir.Bu kredi notu iyice düştüğünde belirli bir süre sonra bankaların kara liste diye adlandırdığımız banka sicili bozulması

İlgili İçerik

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile anında krediye başvurmak son derece kolaydır. Banka müşterisi olan veya olmayan herkese sunulan kredi çekebilme olanağı sayesinde, en kısa süre içerisinde taleplerin karşılanması avantajı sunulur.

Kredi başvurusu yapmak için: KREDİM yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı 3280’e gönderin.

Banka tarafından kısa süre içerisinde yapılan değerlendirmeyle beraber dakikalar içerisinde kredi cevabınız telefonunuza gelir. Denizbank SMS ile anında kredi başvurusu için mesaj haricinde hiçbir ekstra işleme gerek kalmaksızın sonuçların öğrenilebilmesi mümkün olur.

Her ihtiyaca özel olarak sunulan SMS kredisi hem son derece fark yaratan hem de bir o kadar da kolay kullanılabilir özellikteki kredidir. Denizbank, anında işlem yaptığı kredi seçeneğinde her talebi karşılama üzerine farklı miktarlarda seçeneklerden yararlanabilme ayrıcalığını sağlar.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank, ihtiyaç kredisi için tercih edilen bankalar arasında baş sıralarda yer alır. Farklı müşterilerin sahip oldukları farklı ihtiyaçları karşılayabilmeleri adına oldukça geniş aralıkta kredi olanağını beraberinde getirir.

İhtiyaç kredisi için sabit faiz oranına sahip olan Denizbank, talep eden tüm müşterilere en iyi şartlarda ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına hizmet verir. %2,99 seviyesindeki Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları sayesinde geri ödemesi kolay kredi sağlanır. 1-36 aylık vade herkes için geçerlidir. İhtiyaç kredisini Denizbank’tan almak isteyen tüm müşterilere özel olarak sağlanan faiz oranlarının yanı sıra vade fırsatları da en önemli seçenekler arasında bulunuyor olmasıyla ön plana çıkar.

Denizbank Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Denizbank tarafından sunulan kredi olanakları, oldukça geniş yelpazededir. İhtiyaçlar özelinde talep edilebilecek tutarlar tamamen farklı olarak ön plana çıkar. SMS yönteminin kullanılmasıyla Denizbank’tan alınabilecek kredi, maksimum 10.000 TL olarak belirlenmiştir. İhtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak şube üzerinden yapılacak başvurularda 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden faydalanabilme olanağı sunulur.

Konut kredisi başvurusu yapmak isteyenler için Denizbank’ın sunduğu kredi seçeneğiyse 10.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Denizbank’tan kredi almak isteyen her müşteri, nakit ihtiyacına göre talepte bulunabilir. Belirlenen limitlerin yanı sıra bireysel olarak kredi notu da göz önünde bulundurularak Denizbank kredisinin alınması mümkündür.

Kredi notuna göre limitlerin özel olarak belirlenebilir. Yıllık olarak en çok kredi veren bankalar arasında yer alıyor olmasıyla beraber fark yaratan Denizbank, kredi seçeneklerinde sunduğu çeşitlilikle beraber de ön plana çıkar.

Denizbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar

Kredi başvurusu için gerekli şartlar ve gerekli belgeler, her müşteriden özel olarak talep edilir. Gerekli olan bilgilerin doğrulanabilmesine yönelik olarak isteniyor olmalarıyla birlikte, müşterilerin kredilerini almak için bankanın taleplerini yerine getirme zorunluluğu bulunur.

Denizbank’tan kredi başvurusu yapacaklar için şartlar:

 • 18 yaşın üzerinde olmak
 • Kredi almaya engel teşkil etmeyecek maddi duruma sahip olmak

Denizbank’tan kredi başvurusu yapacaklardan talep edilen belgeler

 • Kimlik Belgesi
 • Başvuru sahibi adına düzenlenmiş olan son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon veya su faturası
 • Gelir Belgesi

Kredi tutarının yükseltilmek istenmesi durumunda kefil veya ipotek gibi seçenekler için özel belgelerin gerekliliği de söz konusu olabilir. Genel olarak talep edilen bir kredi için belirlenen şartlar ve belgeler yukarıda bulunur.

Denizbank Kredi Notu Sorgulama

Findeks hizmetleri aracılığı ile finansal geleceğin kontrol edilebilmesi için Denizbank kredi notu sorgulama öğrenme işlemlerine yönelik paketler sunuyor. Findeks paketlerini sunan Denizbank avantajlı paketler ile kredili ürünlere ilişkin ödeme performanslarının izlenerek, kişiye özel danışmanlık, uyarı ve takip hizmetlerinden yararlanılmasına olanak sunuyor. Kredili ürünler ile ilgili tüm sorunların yanıtına ulaşıp aksiyon alınabilecek bu paketler ile kredi notu sorgulama işleminin yanı finansal hayata yön verilmesine de yardımcı olmaktadır

İlgili İçerik

Denizbank Anında Kredi Vade Sayısı Kaçtır?

Denizbank anında kredi vade sayısı 60 aya kadar çıkabiliyor. Bu vade sayısına göre faiz oranında da farklılık olabiliyor. Faiz indiriminden faydalanabilmek için Denizbank’ın mobil şubesi ya da internet bankacılığı ile başvurunun yapılması gerekiyor. Denizbank anında kredi için bu kanallardan birisine başvuran kişiler %1,69’dan başlayan faiz oranı kampanyasından yararlanabiliyor. Faiz oranlarına dair detaylı bilgi de banka şubelerinden ya da çağrı merkezinden öğrenilebilir.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
3 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5