Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler 2020 | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1629
  % 0,06
 • € EURO
  9,7253
  % 0,18
 • BITCOIN
  490625,549
  % 0,66
 • LITECOIN
  2031.4
  % -3,72
 • ETHEREUM
  17528.25
  % -0,08
 • BIST 100
  1.386,10
  % -0,51

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler 2020

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler 2020

Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler arayan vatandaşlarımız için senetle araba veren ve vadeli araba satan kişilere kredi imkanları hakkında bilgiler vereceğiz. Peşinatsız vadeli araba almak istiyorsanız 2.el arabalarda bu kredinin verildiğini bilmeniz gerekmektedir. En Müsait ikinci el otomobil satan yerler neresidir sizlere bu yazımızda söyleyeceğiz. Sizde şayet peşinatsız ve vadeli bir şekilde vasıta sahibi olmak istiyorsanız kimi şartları uygulamanız gerekmektedir. Araba alım ve satım işleri yapan galeriler müşterilerine peşinatsız araba isteyen ve nakit parası olmayan kişilere belirli şartlar altında senetle araba vermektedirler. Peşinatsız araba veren galerilerin bazıları bankalarla ortak çalıştıkları için kredi notunuz, kredi siciliniz ve gelir belgenizin olmasını isteyeceklerdir. şayet sizde bu şartlara uygunsanız taksitle araba almak için Müsait bir alıcı olabilirsiniz. Her ilde olduğu gibi taksitle otomobil satan galeriler vardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Samsun, Batman, Eskişehir, Trabzon, Muğla, Aydın ve Manisa illerinde senetle araba satan galeriler bulunmaktadır.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Bankalardan kredi almak isteyen kişiler faizlerin yüksek olması ve kredi sicillerine göre tasdik verilmesi yüzünden kredi alamaz hale gelmişlerdir. Taşıt kredisi başvurusu yapan ve Menfi sonuçlanan müşteriler ise senetle araba satan yerleri araştırmaktadırlar. Bu sebeple peşinatsız elden taksitle vasıta veren galeriler araştırılmaktadırlar. Elden taksitler araba satan galeriler bu avantajlar haricinde müşterilerden İlave peşinat istemeyebilirler. Bu uygulamayı her firma uygulamaz fakat umumi olarak uygulanan bir yöntemdir. Peşinatsız araba aldığınız vakit arabanın 3 katına yakın bir miktar ödeme yapacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. Galeriler bu vaziyette henüz yüksek nema uygulayacaklardır.

Senetle Araba Veren Galeriler

Senetle araba veren bir çok galeri bulunmaktadır. İstanbul’da Zeytinburnu araba pazarında, İzmir’de otokent sitesinde, Ankara Ulus’da senetle araba satan bir hayli yer vardır. Bu galerilerden senetle araba almadan Evvel iyice araştırmanız gerekmektedir. Senetle araba veren galeriler sizden kefil isteyebilirler. Her senetle araba veriyorum diyen galeriden bu işlemi yapmamanızı öneririz. şayet bir referans bulduysanız o bulduğunuz galeriden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Senetle araba aldığınız vakit senet süresince araba aldığınız yerde ipotekli olarak kalacaktır. Bu sebeple senetlerinizi gününde ödeyebilir ve senetleriniz bittiğinde ipoteği kaldırtabilirsiniz. Senetle araba veren başlıca firmalar şunlardır.

 • Otovadeli Senetle Araba
 • WOWWO Senetle Araba
 • Birarabam Senetle Araba

Bu internet sitelerine girerek senetle araba satan galerileri bulabilirsiniz. Ayrı olarak www.google.com/maps sitesine girerek sol üstteki arama kısmına senetle araba yazarsanız yakınızda bulunan senetle araba satan galerilere erişebilirsiniz.

Peşinatım Yok Araba Almak İstiyorum

Peşinatım olmadığı için araba alıyorum diyorsanız sizler için nasıl peşinatsız araba alırsınız bunun hakkında bilgiler verelim. Senetle araba satan yerlerden peşinatsız olarak araba alabilirsiniz. Araba satan galeriler en az %20 ile %30 arasında bir peşinat istemektedirler. Sizde bu rakamları karşılayamıyorsanız sizler için önerilerde bulunacağınız. Peşinatsız araba almak gerçekte iyi bir şey değil. Örneğin arabanın ücreti 40.000 İken sizden 10.000 TL peşinat istenmektedir. Bu peşinatı vermediğiniz vakit 40.000 TL’lik araba sana 80.000 TL olarak Arka dönebilir. Bu civarda olan peşinatları bankalardan ihtiyaç kredisi alarak verebilirsiniz. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı sayfamıza gittikçe basit kredi başvurusu yapacağınız bankaları öğrenebilirsiniz. Bu şekilde hem Çok nema ödememiş olur, hatta peşinat vererek araba almış olursunuz. Özellikle para parası olmayanlar bu şekilde müracaat yapabilirler.

Yukarıda sizlere peşinatsız vadeli araba satan yerler hakkında bilgi verdik. Sizde bu yerlerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sıfır vasıta alımlarında peşinatsız olarak vasıta almak istiyorsanız vasıta almak istediğiniz mağazaya gittikçe böyle bir alım satım dönemi yapıp yapmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
4 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5