Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020 | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  498277,340
  % -0,70
 • LITECOIN
  2500.88
  % 12,39
 • ETHEREUM
  19665.89
  % 0,12
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020

Kesin onaylı kredi veren bankalar, hemen onay veren bankalar, kesin onay alabileceğiniz bankalar ve krediye kesin onay veren bankaların tamamını yazımızın devamında listeleyeceğiz. Bazı durumlarda acil nakit ihtiyacımız olabiliyor ve bu ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz kuruluşlar olan bankalara başvurabiliyoruz.

Bankaların birden fazla kredi değerlendirme kriteri olduğu için bazı durumlarda kredi kullanabilme ihtimalimiz oldukça düşük hale gelebiliyor. Bu sebeple de acil nakit ihtiyacınıza çözüm olabilmesi adına hızlı onay veren, kesin onaylı kredi veren bankaların güncel listesini sizlere sunacağız. Peki kesin onaylı kredi veren bankalar var mıdır? Hangileridir?

Banka Faiz Oranları (GÜNCEL LİSTE)

Günümüzde Kredi Faiz Oranları Ne oldu diye merek eden çok sayıda kişi mevcut, Özellikle bankadan kredi çekerek hayallerini gerçekleştirmek isteyenler araba almak, ev almak veya ihtiyaçlarını karşılamak gibi gün aşırı faiz oranlarını takip ederek en uygun faiz oranlarını ve en güncel bilgilere sahip olmak istiyor. Tabloda bankaların 30 Aralık 2019 itibarıyla güncel en uygun kredi faiz oranları

İlgili İçerik

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Kesin onaylı kredi veren bankalar vardır. Daha doğru bir anlatım ile aktarmak gerekirse, kesin onay vermese bile sonucunu anında öğrenebileceğiniz bir çok banka var. Elbette sicilinizde herhangi bir bozukluk yoksa ve ödemeleriniz gayet düzenli gidiyorsa banka sizlere kesin onay verecektir. Kesin onaylı kredi konusunda bir çok değerlendirme kriteri vardır. Öncelikle kredi notunuzun yüksek ve ödemelerinizin de düzenli olması gerekiyor. Ancak siciliniz bozuksa öncelikle sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Eğer daha öncesinde kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarında ödeme düzensizliğiniz yoksa, ödemelerinizi gününde ve eksiksiz olarak yapıyorsanız aşağıda vereceğimiz bankalardan kesin onaylı kredi kullanabilirsiniz. Bankaların kredi değerlendirmesi yaparken dikkat ettiği ilk etmen kredi notu ve ödeme düzensizliğidir. Eğer kredi notunuz yüksek, ödemeleriniz de düzenli yapılıyorsa bankanın kredinizi reddetme olasılığı çok ama çok düşük olacaktır. Ancak bu durumun da her bankada geçerli olmadığını hatırlatmakta fayda var. Bu sebeple altta listeleyeceğimiz bankaları tercih etmelisiniz.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Öncelikle kesin onaylı kredi için kendi yöntemlerinizle sicilinizi analiz edebilirsiniz. Örneğin ödeme geçmişinizi, kredi notunuzu biliyorsanız sicilinizin ortalama ne durumda olduğunu kavrayabilirsiniz. Eğer sicilinizde herhangi bir problem yoksa direkt olarak çalıştığınız banka ile SMS yoluyla bile kredi kullanabilirsiniz. Eğer sicilinizin durumundan emin değilseniz ve kredinin onaylanıp onaylanmayacağı konusunda endişeleriniz varsa alttaki bankaları da tercih edebilirsiniz. Eğer SMS yoluyla da kredi kulanmak istiyorsanız SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar (GÜNCEL LİSTE)

LİSTEMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.

 • CEPTETEB
 • ENPARA.com
 • Akbank
 • ING Bankası
 • Odea Bank
 • YapıKredi Bankası

yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar sayesinde kesin onaylı kredi kullanabilirsiniz. Bu bankaların kendi internet sitelerinden de kredi paketlerini inceleyebilir, ihtiyacınızı karşılayan bir tutar olması durumunda direkt kampanya mesajı ile kredi kullanımına katılım sağlayabilirsiniz. Kredi paketleri düşük tutarlı ve hızlı onaylı olacağı için, ihtiyacınızı karşılaması durumunda anında onaylı kredinin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Bireysel ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak en avantajlı (yalnızca ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak değil) sahip kredi seçeneğine ulaştıysanız sırada başvuru adımı var. İhtiyaç kredisi başvurusu yaparken başvuru sahibinde aranan şartlara, kredinin koşullarına, talep dilecek olan belgelere ve imzalanması gereken evraklara dikkat etmek gerekiyor. Bu hem başvurunuzun boşa düşmesini önler hem de sonradan sıkıntı yaşamamanızı sağlar.

İlgili İçerik
Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun değerlendirilmesi de sizin siciliniz ile alakalı olan bir durumdur. Eğer sicilinizde herhangi bir olumsuzluk yoksa ve kredi notunuz yeterli seviyede ise başvurunun hemen arkasından direkt onay alabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda bu işlemler gecikmeli de olabiliyor. En fazla 2 iş günü içerisinde kredi başvurunuzun sonuçlanacağını da belirtmek isteriz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler. Aklınıza takılan tüm soruları alt bölümde yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
14 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 4.4