Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar (GÜNCEL) | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1632
  % 0,06
 • € EURO
  9,7257
  % 0,20
 • BITCOIN
  490576,548
  % 0,65
 • LITECOIN
  2031.59
  % -3,71
 • ETHEREUM
  17564.05
  % 0,04
 • BIST 100
  1.386,10
  % -0,51

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar (GÜNCEL)

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar (GÜNCEL)

Peşinatsız konut Kredisi Veren Bankalar, Daimi güncel konut kredisi veren bankalar, peşinat olmadan konut kredisi kullanılır mı, peşinat olmadan konut kredisi veren bankalar Daimi güncel 2018 2019. Derhal hemen bütün bireylerin ortak düşsel bir ev sahibi olabilmektir. vaziyet böyle olduğunda da ev fiyatlarını göz önüne alırsak ev sahibi olabilmek herkes için kolay bir hedef olamıyor. Bu sebeple de devreye bankalar ve konut kredileri giriyor. bütün bankalar müşterilerine en uygun Faiz oranlarıyla konut kredisi sağlayabilmek için Muhtelif kampanyalar da düzenleyebiliyor. Bu kampanyalardan bazıları ise peşinat olmadan başka bir deyişle peşinatsız konut kredisi veren bankalar oluyor. Peki peşinat olmadan konut kredisi kullanılır mı, peşinatsız konut kredisiveren bankalar Mevcut mıdır? Peşinatsız konut kredisi kampanyaları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Konut kredisi faiz oranları ülkenin ekonomik şartlarına göre sürekli değişkenlik gösteriyor. 2020 yılında da sürekli değişen konut kredisi faiz oranları göreceğimizi düşünüyoruz. Aralık 2020 konut kredisi faiz oranlarını görmek için de aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.  Konut Kredisi Banka Faizleri Masraflar

İlgili İçerik

Peşinatsız konut Kredisi Veren Bankalar Mevcut Mıdır?

Bankalar Muhtelif vakitlerde, bizzat belirledikleri dönemlerde konut kredileri için kimi kampanyalar düzenleyebiliyor. Ancak bankaların umumi çalışma sistemini ele alırsak, satın alacağınız evin %80’lik bölümü için kredi kullanabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse 200.000 TLdeğerinde bir ev satın almak istiyorsanız bankalar bu ev için sana en Çok 160.000 TL‘si için kredi verecektir. Bu tutar ise eksperler tarafından belirlenir. Bankanın atayacağı eksper satın alacağınız evi ziyaret ederek bu daireye bir kıymet biçecektir. Eksper, satıcının fiyatından düşük veya yüksek ücret biçebilir. Bu ücreti değiştiren bir sürü aktif vardır. Peki peşinatsız konut kredisi veren bankalar Mevcut mıdır? Peşinat olmadan konut kredisi kullanılabilir mi?

Peşinat olmadan kredi çekmek demek, evin tamamına kredi çekmek demektir. başka bir deyişle %80’lik kısım değil, eksperin belirlemiş olduğu tutarın tamamına kredi kullanmak demektir. vaziyet böyle olunca da bu sistem bütün bankalar için geçerli olmayabiliyor. Ancak evin tamamına kredi veren başka bir deyişle peşinatsız konut kredisi veren bankalar mevcuttur. bütün bankalar bu gibi kampanyalar yapmasa da altta belirteceğimiz bankaları seçenek ederek peşinat olmadan konut kredisi kullanabilirsiniz. Belirtmekte yarar Mevcut ki, kimi bankalar bu kampanyaları duyuru etmeden de uygulayabiliyor. henüz öncesinde çalıştığınız bankalar ile görüşerek de bu tarz bir alım satım dönemi ve uygulamalarının olup olmadığını sorabilirsiniz.

Peşinatsız konut Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Peşinatsız konut Kredisi, ev tutarının tamamını kapsayacak şekilde kullandırılan kredilerdir. Peşinatsız konut kredisi kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bankaları seçenek etmelisiniz. Bütün bankalar bu tarz kampanyalar yapmasa da aşağıda belirteceğimiz banka dışı yöntemlerle de ev sahibi olabilir, peşinatsız konut kredisi kullanabilirsiniz.

YapıKredi – Peşinatsız %100 Mortgage Kredisi
HalkBank – Peşinatsız Kredi
DenizBank – %100 Peşinatsız Kredi
Garanti Bankası – Full Kredi – Peşinatsız ev Kredisi
Emin Evim – Peşinatsız ev Kredisi


Yukarıda listelediğimiz bankaları ve kredi seçeneklerini değerlendirerek peşinatsız konut kredisi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki listede belirttiğimiz güvenilir dairem uygulaması ise bambaşka bir uygulama olup bu makalede o konu hakkında bilgi verilmemektedir. Belirttiğimiz bankalara da peşinatsız ev kredisi başvurusu yaptığınızda, kimi bankalar sizden İlave teminatlar isteyecektir. Örneğin peşinat olmadan ev almak istediğinizde banka sizden ayrımlı bir evinizi, arsanızı veya Diğer bir taşınması krediye ipotek etmenizi isteyecektir. Başvuru yapmadan Evvel kredi şartlarını Ayrıntılı araştırmak ve banka çalışanları ile bu hususları konuşmakta yarar olacaktır.

Konut Kredisi Başvurusu İçin Hangi Belgeler Gereklidir

Konut kredisi başvurusu için şu belgeler gereklidir: Başvuru formuKimlik belgesiGelir belgesi (maaş bordrosu ya da vergi levhası)Serbest mesleğe sahip olanlar için ilgili meslek kuruluşundan alınmış üyelik belgesi fotokopisiŞirket sahipleri için şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesinin fotokopisiYapımına henüz başlanmamış binalardan alınacak konutlar için inşaat ruhsatı (bu noktada konut projesi ile bankanın anlaşması olması gerekmekte)Yapımı henüz tamamlanmamış

İlgili İçerik

Peşinatsız konut Kredisi İçin Banka Hangi Belgeleri İster?

Şayet konut kredisini kullanmak için bütün araştırmaları yaptıysanız ve Başvuru yapmayı düşünüyorsanız hazırlamanız şart olan belgeleri de bilmenizde yarar Mevcut. Altta belirtmiş olduğumuz belgeler bütün bankalar için geçerli olmayıp, Çoğunlukla istenilen belgeler olduğu için belirtilmiştir. bizzat bankanızın çalışma sistemine göre belgelerinizi güncelleyebilirsiniz.

Alınacak evin tapu ve kat irtifak raporu.
Nüfus cüzdanı
Gelir belgesi
İkametgah belgesi

Bu belgeleri tamamladıktan sonra bankalara birebir başvuruda bulunabilirsiniz. Bankalar sizlerden İlave bilgi talep ederse bunu Başvuru esnasında zati sana iletecektir. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler, aklınıza takılan bütün sualleri altta yer Meydan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
3 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5