Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (ANINDA ONAY) | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1538
  % -0,05
 • € EURO
  9,7195
  % 0,12
 • BITCOIN
  491803,614
  % 1,11
 • LITECOIN
  2061.88
  % -0,45
 • ETHEREUM
  17542.63
  % 0,32
 • BIST 100
  1.386,12
  % -0,51

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020 (ANINDA ONAY)

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020 (ANINDA ONAY)

Kefilsiz kredi veren bankalar, kefil sormayan bankalar, kefil sormadan kredi veren bankalar, kefil istemeyen bankalar, kefil olmayan krediler hakkında profil ve henüz fazlası yazımızın devamında! Bankalar, kredi sicili bozuk veya önceki dönemlerden gelen bir olumsuzluk bulunan kişilerden kredi kullandıkları sırada kefil talep edebilir. Ancak son zamanlarda, kredi kullanabilmek için kefil bulabilmek tahmin edeceğimizden biraz henüz zor olabiliyor. şayet kredi kullanmak istiyorsanız ve kefil bulamıyorsanız, sizler için derlediğimiz kefilsiz kredi veren bankalar rehberimizi inceleyebilirsiniz. Peki kefilsiz kredi nedir? Kefil istemeyen bankalar Mevcut mıdır?

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Kefilsiz düşük faizli kredi veren bankalar, artan talepler doğrultusunda kredi hizmetlerinin kapsamını henüz da genişletmişlerdir. Türkiye’de gelişen bankacılık sektörü, kredi hizmetlerinin de büyük ölçüde gelişmesine vesile olmuştur. nihayet dönemde Bilhassa düşük faizli ve kefilsiz kredi talepleri büyük ölçüde artış göstermektedir. Hemen hemen Türkiye’de hizmet veren çoğu banka kefilsiz ve belgesiz kredi desteği sağlamaktadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen ’anında ihtiyaç kredisi’ vb. başlıklarla kredi almak artık oldukça kolaydır.

 • Gelir durumuna göre
 • Ödeme seçenekleriniz ve  
 • Kredi miktarı

son zamanlarda bankalar tarafından değil müşteriler tarafından belirlenebilmektedir. Bankanın çizdiği sınırlar çerçevesinde oldukça Çok ayrımlı kredi seçeneğini kendinize Müsait biçimde değiştirebilir ve sana Müsait bir kredi yaratabilirsiniz. Elbette bütün bu imkanlara sahip olabilmek için öncelikle hijyenik bir kredi siciline de sahip olmanız gerekiyor.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi başvurusu yapmak ve talepleriniz doğrultusunda hatıranda para desteği sağlamak için bankaların oldukça Çok ayrımlı hızlı kredi seçeneği bulunmaktadır. 2020 kefilsiz kredi veren bankalar ilerleyen dönemlerde kredi işlemlerini müşterileri için henüz da basit bir hale getirecektir. oldukça Çok banka son zamanlarda ihtiyaç kredi altında 50 bin ve 10 bin TL arasında kefilsiz belgesiz kredi olanağı sunmaktadır. Kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmak;

 • İnternet bankacılığı
 • Müşteri hizmetlerini arayarak
 • SMS yoluyla

mümkündür. Dilerseniz banka şubelerine gittikçe de kredi talebi oluşturmanız mümkündür. Banka siciliniz ve kredi notunuz şayet kifayet düzeydeyse, gelir durumunu aşmayacak miktarlarda krediler hesabınıza hatıranda tanımlanacaktır. ters takdirde kefil Veyahut teminat istemeleri de mümkündür. Kefili olmayan kredi için şart olan en Mühim Koşul kredi notunun kifayet olmasıdır. Kredi notunun kifayet gelmesi vaziyetinde, dilediğiniz kredi tutarını (gelir düzeyini aşmamak kaydıyla)  kullanabilirsiniz.

Kefil İstemeyen Bankalar ve Şartlar Nelerdir?

Kefil Veyahut rastgele bir Koşul olmadan kredi talebinde yer almak mümkündür. Ancak kimi Mühim kriterler bankalar tarafından detaylıca incelenir hemen peşinden kredi talebinizi bu kriterlere göre değerlendirir. Çoğu vakit bu şartlar çok ağır olmasa da Mühim bir takım etkenler sizin kredi talebinizin onaylanmasında etkili olacaktır. Kefilsiz evraksız kredi talebinde bulunan kişilerde;

 • Kredi sicili ve Kredi notunun iyi olması
 • Üzerine kayıtlı teminat unsuru bulunması (ev, arsa, araba vb.)
 • Banka müşterisi olması

Kredi taleplerinin henüz hızlı değerlendirilmesine ve kefil olmadan kredi almalarında etkili olacaktır. Bu özelliklere sahip olmayan kişiler içinde kredi olanağı sağlandığını unutmamak gerekir. Elbette kredi notunun yüksek olması bir kriterdir ancak kredi notu iyi düzeyde olanlar, ödemelerinde problem yaşamayan müşteriler kredi notu düşük olsa dahi kefilsiz evraksız kredi imkanından faydalanabiliyor. Yazımızın devamında ise kefil olmadan kredi veren bankaların listesine erişebilirsiniz.

Kefil Sormayan Bankalar Hangileridir 2019

Türkiye’de oldukça Çok banka sayısız kredi hizmeti sunmaktadır. Kredi kullanımının artmasıyla kefil olmayan kredilere olan talepte büyük oranda artış göstermiştir. Kefilsiz senetsiz kredi veren bankalar da bu doğrultuda oldukça fazladır. Türkiye’de kredi için en çok seçenek edilen bankalar;

 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • Garanti Bankası
 • Akbank

Başlıca kefilsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu listeye henüz oldukça Çok banka rahatlıkla eklenebilir. Ancak kefil olmayan kredi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi şart olan en Mühim konu, bankaların sunduğu kredilerin elastiki özellikleridir. Sizin için Ülkü nema oranı ve Arka ödeme seçeneği hangisiyse o doğrultuda bir kredi seçmeniz tavsiye edilmektedir. Kefilsiz kolay kredilerde banklar oldukça Çok ayrımlı elastiki kredi olanağı sunmaktadır.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle düzgün bir kredi siciline ve kredi notunun yüksek olması gerektiğini söylemiştik. şayet bu kriterleri karşıladığınızı düşünüyorsanız altta yer Meydan kredi tablosu sayesinde sana en Müsait gelen bankayı seçebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuruları, kimi vaziyette İlave bilgi ve vesika talep edebilir. SGK’sı olan çalışan bireyler için özüt rastgele bir vesika talep edilmeyecektir.

BANKAKEFİL İSTİYOR/İSTEMİYORMASRAF
DenizBankİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
Enpara.comİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
Ceptetebİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
QNB Finansbankİstemiyor, SGK Gerekli0 TL
Garantiİstiyor, SGK Gerekli0 TL

Yukarıdaki bankalardan yola çıkarak Derhal kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Maaş müşterisi olduğunuz veya etken olarak kullandığınız bankaları seçenek ederek kredinin onaylanma ihtimalini henüz da yükseltebilirsiniz.

İnternetten Kefilsiz Evraksız Kredi Başvurusu

Bankalar son zamanlarda oldukça Çok işlemini internete taşımış durumdalar. İnternet bankacılığını kullanarak sayısız işlemi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Kefilsiz ve belgesiz kredi başvurusu de artık internet üzerinden rahatlıkla yapılabilir durumdadır. Bunun için kredi talebinde bulanacağınız bankanın internet bankacılığına giriş yaparak;

 • isim – Soyad
 • T.C. hüviyet numarası
 • Adres ve
 • Cep telefonu numarasıyla

 Kefilsiz kredi başvurusu oluşturabilirsiniz. Oldukça kısa müddet içinde talebiniz incelendikten sonra Müspet Veyahut Menfi olarak sana dönüş yapılacaktır. Hızlı kredi başvurusu oluşturma seçeneklerini kullanarak banka müşterisi olmasanız dahi kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kefilsiz Kredilerin Kapsamı ve Özellikleri Nelerdir?

Bankalar tarafından sunulan kefilsiz koşulsuz kredi hizmetleri Çoğunlukla ihtiyaç kredileri üzerinden verilmektedir. Kısa müddetli para ihtiyacının giderilmesine yönelik verilen bu kefil olmayan krediler hem ödeme kolaylığı sağlamakta hatta para ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılamaktadır. Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar 2020 yılında da en çok seçenek edilen kurumlar olacaktır. umumi bakımından 10 bin ve 50 bin TL arasında ihtiyaçlara yönelik kefil olmayan kredi talebi oluşturmak oldukça kolaydır. Bunun için ister internet Veyahut mobil bankacılık kullanabilir isterseniz de telefon bankacılığı ile kefil olmadan kredi talebi oluşturabilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
9 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5
YORUMLAR YAZ
 • Adrian Bayford1 sene önce
 • İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Finansal bir problemin mi var? Köprü Finans kredisi firması, müşterilere uygun bir faiz oranıyla finansal hizmetler sağlama konusunda garantilidir. Kredilerimiz kolay ve hızlı. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. Herhangi bir krediyi% 2 faiz oranıyla eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, hemen bizimle irtibata geçiniz (adrianbay0008@gmail.com)

 • Adrian Bayford1 sene önce
 • İyi günler

  Her amaç için bir krediye ihtiyacınız var mı? Finansal bir problemin mi var? Köprü Finans, müşterilere uygun bir faiz oranı ile finansal hizmetler sağlamada garanti edilir. Kredilerimiz kolay ve hızlı. İhtiyacınız olan krediyi almak için bugün bize ulaşın. Herhangi bir kredinizi bütçenizle% 2 faiz oranıyla eşleştirebiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, derhal bizimle iletişime geçin (adrianbay0008@gmail.com)

 • tfunds1 sene önce
 • İyi günler sevgili efendim / bayan,
  Ticari kredi, kişisel kredi, borç konsolidasyonu kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, vb.
  Herhangi bir krediyle ilgileniyorsanız, bugün bize bir kredi almak için tffinance01@gmail.com adresinden e-posta gönderin.
  KREDİ BAŞVURU DETAYLARI:

  İsim:
  İkinci ad:
  Soyadı:
  E-posta:
  Ev telefonu:
  Ofis telefonu:
  Mobil:
  Konut adresi:
  Kent:
  Devlet / Eyalet:
  Ülke:
  Faks numarası:
  Yaş:
  Cinsiyet:
  Medeni hal:
  Meslek:
  Aylık gelir:
  Yakın akraba ismi:
  Akrabaların Adresi:
  Gerekli Kredi Miktarı: ……..
  Kredi Süresi (en fazla 25 yıl):
  Kredinin amacı:……….
  iletişim e-postası: (tffinance01@gmail.com)

 • Muhammed Yusuf2 sene önce
 • krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 • Birol2 sene önce
 • Konu için teşekkğr ederim güzel ve açıklayıcı olmuş siteniz çok iyi başarılar dilerim