Starbucks (Franchise) Bayilik Başvurusu ve Şartları | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1305
  % -0,32
 • € EURO
  9,6918
  % -0,14
 • BITCOIN
  490626,310
  % 0,74
 • LITECOIN
  2057.15
  % -0,34
 • ETHEREUM
  17511.51
  % 0,10
 • BIST 100
  1.391,61
  % -0,12

Starbucks (Franchise) Bayilik Başvurusu ve Şartları

Starbucks (Franchise) Bayilik Başvurusu ve Şartları

Starbucks Ne İş Yapar?

Kuruluşu 1971 senesine uzanan Starbucks, ABD’de meydana çıkmış ve dünya geneline yayılmış bir firmadır. Tam 45 yıldır faaliyetlerine aralıksız sürek eden Starbucks, kahve dükkanı zinciri oluşturmuş bir markadır. Öyle ki bu gün dünya çapında 60’ın üstünde ülkede Faaliyet  göstermiştir.

Takriben 22.000 üstünde şubesi ile dünya çapında   vazife  vermektedir.  2003 senesinde Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Starbucks, ülkemizde Shaya grup içeriğinde Faaliyet göstermiştir.Türkiye’de ise daha 350’nin  üstünde şubesi yer almaktadır. Her geride bıraktığımız gün açılan Yepyeni şubeleri ile de tercih edilebilir düzeyi yüksektir.

Kahve bölümünde markalaşmış olan Starbucks, Onlarca tür kahve ürünü ile vazgeçilmez bir Etki bırakmaktadır. Kahve dışında ise içecekler grubunda Ayrıca çay tipleri, sıcak çikolata, portakal suyu da yer almaktadır. Kahve ve Diğer içecekler dışında ise aşağı yukarı bütün  Starbucks şubelerinde bulabileceğiniz, sandviç tipleri, kek ve kurabiye tipleri, hamur işi tipleri ve tatlı tipleri bulunmaktadır. başka bir deyişle Starbucks her ne kadar kahveleri ile ünlü olsa da kahve dışındaki ürünleri ile de geniş bir vazife ağına sahiptir.

Starbucks (Franchise) Bayilik Başvurusu ve Şartları
Starbucks (Franchise) Bayilik Başvurusu ve Şartları

Starbucks Franchise – Bayilik

Dünyaca ünlü olan ve ülkemizde de yoğun ilgi gören Starbucks, mağaza Ya da şube bazında bayilik vermemektedir. Pazara giriş yaptığı 2003 senesinden bu yana Starbucks Türkiye faaliyetleri Shaya grup içeriğinde vazife vermektedir. Starbucks firması, Shaya grup ile Türkiye sektöründe operasyonel anlamda ortaklık şeklinde Faaliyet  göstermiştir. Starbucks firmasının isim hakkı lisansını elinde sahip olan  Shaya grup ise Türkiye’deki Tüm şubelerini kendisi içeriğinde Shaya Kahve Şebeke ismi altında açmakta ve işletmektedir.

Starbucks’dan şu şu Lahza için bayilik alınamıyor olsa da, dükkan sahipleri için bir fırsat yer almaktadır. şayet hoş bir lokasyonda yeriniz Mevcut ise, bunu Starbucks’a kiraya sunarak değerlendirebilirsiniz. Hem Nakit kazanırsınız hem de dünyaca ünlü bir markaya dükkanınız ile hane sahipliği yapan bulunursunuz. Ayrı olarak Starbucks gibi ünlü bir firmanın uzun seneler boyunca aynısı yerde Faaliyet vermesi de uzunca bir süre kiralama yapabileceğiniz anlamı taşır. Muhtemel şartlarda minimum 5 yıl kiralama yapmanız olasıdır. zati yetkililer de sana öncelikle bunu söyleyeceklerdir. Böyle ünlü markalar kiralamalarını uzun vadede sözleşme üstünde yaparlar. Parası garantidir.  Ve fazlası zaman senelik ödeme yapılır. Ayrı olarak bir ileri seneler için kira artış düzeyi da en başta bellidir. başka bir deyişle yer sahibini kafası ağrımaz. Her ne kadar bununla alakalı fiziki kaliteyi şartlarını yayınlamasalar da Starbucks şubelerinin çoğunluğunun kiralama olduğunu biliyoruz.

Şayet sizin de şehrin iyi bir yerinde, insan trafiği yüksek olan lokasyonda ve tercihen hem kapalı hem de Aleni kullanım alanına sahip bir yeriniz Mevcut ise firma ile iletişime geçip teklifte bulunabilirsiniz. şayet bu tür bir fırsattan yararlanmak dilerseniz alçakta ayrıntılarını sunduğumuz  firma  etkileşim profilini kullanarak teklifinizi yapabilirsiniz.

Starbucks (Franchise) Bayiliği İçin İrtibat Bilgileri:

SHAYA Grup İletişim Bilgileri

Adres: Saray mah. Site Yolu sk. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 Ümraniye – İSTANBUL

Telefon: (0 216) 999 71 00

infostarbucks-tr@alshaya.com

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
8 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5