Bitcoin Tahminleri - Bitcoin 2020 Yılında Ne Olur? | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1483
  % -0,09
 • € EURO
  9,7189
  % 0,12
 • BITCOIN
  489257,284
  % 0,66
 • LITECOIN
  1999.97
  % -0,60
 • ETHEREUM
  17348.69
  % -0,90
 • BIST 100
  1.375,91
  % -1,24

Bitcoin Tahminleri – Bitcoin 2020 Yılında Ne Olur?

Bitcoin Tahminleri – Bitcoin 2020 Yılında Ne Olur?

Bütün zamanların en çok yatırım alan kripto parası Bitcoin 2020 yılında ne olur sorusu her vakit gündemdedir. Çünkü yükselme atağına geçen bu sanal paranın ilerleyen dönemlerde hangi miktara ulaşacağı merak ediliyor. Ayrı olarak geçtiğimiz 2 yıllık süreçte ağırbaşlı düşüş yaşayan BTC, kıymet olarak yatırımcılarını düşündürmeyi sürdürmektedir.

Bitcoin Yatırımı Yapmak

BTC kıymet anlamında yükselmeye başlarken bir hayli kişinin alakasını çekmeyi başarmıştır. Bu vaziyet daha çok yatırım anlamına gelir. Geçtiğimiz yıllarda bütün sanal paraları Menfi etkileyen ve harbiden ağırbaşlı zarara uğrayan Bitcoin artık toparlanmaya başlamıştır. Gene de hızlı bir düşüş sürecine girip girmeyeceği hakkında kesin bir Düşünce yoktur. Haliyle Bitcoin 2020 yılında ne olur sorusuna verilecek cevaplar da tamamiyle tahminden ibaret olacaktır.

Bitcoin Yükselecek mi?

nihayet dönemlerde yaşanan kıymet artışları, yatırımcıları BTC’ye yöneltmeye yetmiştir. Çünkü alt koinler de özdeş oranda yükselişe geçtiği için yatırım süreci sürek etmektedir. Elbette uzman yorumlarına bakıldığı vakit kesin bir bilgiye ulaşma vaziyeti Laf konusu olmamakla birlikte tamamiyle şahsi analizler yaparak BTC hakkında bilgi sahibi olmanız yeterlidir. Küresel piyasalardan da etkilenen Bitcoin bu nedenle daha emin bir yatırım aracı değildir.

Bitcoin Düşecek mi?

Tıpkı Bitcoin yükselecek mi sorusunun yanıtları gibi bu sual da kesin bir şekilde cevaplanamaz. Bu durumun en nihayet misali, 2017 yılındaki 20 bin dolar düzeyine ulaşan BTC’nin bir müddet sonra 3 bin dolara kadar gerilemesiyle hatırlatılabilir. Hiçbir yatırımcı sürecin bu şekilde olacağını tahmin etmezken Bitcoin bütün sanal piyasayı alt üst etmeyi başarmıştır.

Bireysel çözümleme Yapmanın Önemi

Her yatırımcı yalnızca bireysel çözümleme yaparak BTC veya başka sanal paralardan satın alabilir. Elbette uzman yorumları da bu süreçte ehemmiyetlidir. Ancak bugüne kadar tam manasıyla gerçekleşen bir uzman yorumu yoktur. Genelde Bitcoin 2020 yılında ne olur Veyahut BTC düşecek mi gibi sualler üzerinden Devinim edildiği için kesin bilgilere erişmek imkansızdır. Teknolojinin gelişimiyle birlikte artık dilediğiniz yatırım aracının dilediğiniz tarihteki grafiğine hatıranda erişebilirsiniz. Haliyle sanal paralar için de günlük Veyahut haftalık analizler yaparak yatırımlarınızı daha doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
6 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5
YORUMLAR YAZ
 • Onur1 sene önce
 • Umarım artar bekliyoruz heyecanla. 🙂