Faizsiz 0 KM Araba Alabileceğiniz 5 Yöntem | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1194
  % -0,46
 • € EURO
  9,6762
  % -0,31
 • BITCOIN
  491003,422
  % 0,84
 • LITECOIN
  2057.06
  % -0,35
 • ETHEREUM
  17512.61
  % 0,10
 • BIST 100
  1.390,79
  % -0,18

Faizsiz 0 KM Araba Alabileceğiniz 5 Yöntem

Faizsiz 0 KM Araba Alabileceğiniz 5 Yöntem

Teknolojinin pek çok gelişim göstermesi, üst düzey donanımlı araçların hayatımıza girmesine İmkan vermiştir. Öyle ki oldukça Çok özelliği içerisinde barındıran araçlar, topluma girmiş ve ücretleri da partner zamanlı olarak artış göstermiştir. Bilindiği üzere elinde rastgele bir parası olmayan bireyler, öncelikli olarak kredilere müracaat yaparak araba almaktadır.

0 kilometre araba alımlarında fırsatlar ve avantajlı kampanyaları sunan Bankalar, bu konuda ilk başvurulan kurumlardır. Buna İlave olarak satıcı firmaların da kimi kampanyaları da bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere 0 kilometre vasıta alırken neler yapmanız gerektiğini ve henüz doğrusu faizsiz bir şekilde nasıl sahip olunabilir gibi profil vereceğiz. Yazımızı okuduktan sonra, bu yöntemleri kullanarak sizlerde faizsiz araba sahibi olabilirsiniz.

Kampanyaları Takip Etme

son zamanlarda vasıta ile alakadar hizmet veren oldukça Çok satıcı marka Mevcut. Örnek olarak VW,Audi, Mercedes, Fiat, Renault, Peugeot, Citron vb. Bu gibi markaların ülkemizde Hemen hemen her şehirde bayilikleri bulunmaktadır. Bayiler vakit zaman kimi teşvik edici indirimleri ve kampanyaları etken ederler. örneğin Volkswagen şuanda nema olmadan vasıta sahibi yapıyor. Örnek olarak 60 bin TL’lik bir araba aldığınız vakit 30 bin TL’sini balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteletiyor. sonrasın da bu balon ödemeyi 12’ye bölüyor. Kalan 30 bin TL’yi de 10 bin peşinat vererek 20 bin TL’yi de 36’ya bölüyor. başka bir deyişle hiçbir peşinat ödemeden vasıta sahibi oluyorsunuz.

Belirli Bir Peşinat Sunma

Bu konuda oldukça Çok firma Mevcut. vasıta kredisi verip ama banka özelliği göstermeyen finansman kuruluşları, (Fiat Auto Credit, Doğuş Outo Credi vb) belli bir peşinat verdikten sonra, Arka kalan tutarı 0 nema ile alıyor. başka bir deyişle bu metot ile de rastgele bir nema ödemesi yapmadan vasıta sahibi olabilirsiniz. Ayrı olarak belli bir miktar peşinat aldıktan sonra senetle araba satan Wowwo isimli firmayı da değerlendirebilirsiniz.

Showroomlardan vasıta Alımı

Showroomlar lansmana Hususi ücret indirimlerini uygularlar. Markalar araçları buraya gönderirken özdeş vakit Muhtelif kampanyaları da etken ederler. Bu konuda oldukça Çok avantajı sıkı takip faktörüz gerekebilir. Showroomlar belirli bir miktar peşinat verdikten sonra, avantajlı öneriler ile vasıta sahibi yapıyor.

Faizsiz Kredi Veren Bankalardan Kredi Çekmek (Katılım Bankaları)

Toplumda oldukça Çok katılım bankası mevcuttur. Örnek olarak Albaraka Türk Katılım Bankası, Tarım ve Vakıf Katılım bankaları gibi. Bu bankalar rastgele bir nema ödemesi yapmadan vasıta sahibi yapıyor. gerçekte Kamu arasında bu yönteme, helal kredi de denmektedir. Bu gibi yöntemle de vasıta sahibi olabilirsiniz. Bu sistemin işleyişinde; katılım bankası sizin adınıza satın almak istediğiniz aracı satın alıp, bu aracı sizlere vadeli olarak satmaktadır.

Borç Nakit Alarak vasıta Satın Almak

nihayet olarak çoğumuzun yaptığı şey, borç Nakit alarak araba satın almaktır. gerçekte varlığı olan eşimiz Veyahut dostumuzdan, borç Nakit isteyebiliriz. şayet yakınınız sizleri harbiden arkadaş olarak görüyor ve Lüzumlu parası varsa, sizlere aylık faizsiz taksit yaparak bu parayı verebilir. Bunun yanında 2-2.5 yıl sonra Arka vermek kaydıyla da borç Nakit alabilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
8 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5