Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanları Arıyor! | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1372
  % -0,25
 • € EURO
  9,7054
  % -0,07
 • BITCOIN
  487456,205
  % 0,02
 • LITECOIN
  1971.65
  % -4,05
 • ETHEREUM
  17214.26
  % -2,01
 • BIST 100
  1.375,91
  % -1,24

Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanları Arıyor!

Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanları Arıyor!

Burgan Bank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Dijital Pazarlama Uzmanı arandığı bildirildi.

Burgan Bank yeni Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları duyurusuyla dikkat çekti. Bank tarafından Dijital Pazarlama Uzmanı alımı yapılacağı, Yepyeni personellerin bankacılık ürünlerinin dijital kanallardan tanıtım ve pazarlamasından Mesul olacağı belirtili. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan Kalite ve özellikler, nihayet müracaat tarihinin ne vakit olduğu, işin Ayrıntılı tanımı gibi profil de paylaşıldı.

Burgan Bank Dijital Pazarlama Uzmanlarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Burgan Bank kariyer planında bankacılık sektörü olan kişilerin başvurularını kabul ediyor. müracaat yapacak adayların üniversitelerin alakadar bölümlerinden mezun olması öncelikli Koşul olarak aranıyor. Adayların Ayrı olarak bankacılık alanında Mahsul yönetimi, fiyatlama ve alım satım dönemi konularında tecrübeli olması da isteniyor. önceden bankaların pazarlama departmanlarında çalışmış olan kişiler tercihe ediliyor. Burgan Bank iş başvurusu yapmak isteyenlerin ileri düzeyde İngilizce bilmesi, Microsoft Office uygulamalarına Yargıç olması da gerekiyor. müracaat yapacak bey adaylarda aranan Koşul ise askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde belirtiliyor.

Burgan Bank İş Başvuruları nihayet Tarih Ne vakit?

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen kişiler en nihayet 14 Temmuz 2019 tarihine kadar müracaat yapabiliyorlar. İşe alınacak Yepyeni personellerin Burgan Bank’ın İstanbul’daki birimlerinde vazife yapacak, Daimi ve tam zamanlı olarak çalışacakları da Burgan Bank tarafından belirtilenler arasında bulunuyor.

Bu iş duyurusu ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki farkındalık ve işe alım şartları tamamıyla alakadar kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer Meydan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak alakadar iş ilanının en aktüel halini inceleyebilir, özdeş vakitte ilana müracaat yapabilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-bankacilik-urunleri-dijital-pazarlama-yoneticisi-2311921
Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
2 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5