Kuveyt Türk Uzun Dönem Stajyer Alımları Başladı! | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1402
  % -0,23
 • € EURO
  9,7045
  % -0,05
 • BITCOIN
  490614,706
  % 0,76
 • LITECOIN
  2057.58
  % -0,13
 • ETHEREUM
  17527.34
  % 0,22
 • BIST 100
  1.391,61
  % -0,12

Kuveyt Türk Uzun Dönem Stajyer Alımları Başladı!

Kuveyt Türk Uzun Dönem Stajyer Alımları Başladı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda uzun dönem stajyer alımlarının başladığını bildirdi.

Kuveyt Türk Üniversite Öğrencisi Personel Alımları

Kuveyt Türk banka iş ilanları kapsamında yaptığı bilgilendirmede Görsel Tasarım Uzun Devre Stajyer aradığını duyurdu. Kuveyt Türk yaptığı duyuruda banka iş başvurusu yapacak kişilerin üniversite öğrencisi olması gerektiğini de bildirdi. Duyuruda işe alımlara değin, üzerine bütün ayrıntılar Kuveyt Türk’ün personel alımı ilanında belirtildi. Buna göre müracaat sahiplerinin üniversitelerin çizge – Tasarım, Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri, Görsel İletişim Tasarımı, Radyo, Televizyon, Sinema ve Bilgisayar Destekli Animasyon bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Kuveyt Türk Yepyeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde ve katılım bankacılığı alanında çalışmak, kariyer yapmak isteyen kişilerin başvuruları kabul edilmeye başlandı. Adayların etken olarak hangi programları kullanıyor olması gerektiği duyuruda bildirildi. Başvuracak kişilerin ekip çalışmasına yatkın, resim çekmeyi bilen ve Lüzumlu ekipmana sahip olan, iletişim yeteneği gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere Aleni, sorumluluklarının bilincinde kişiler olması gerekiyor. Üniversite öğrencilerinin işe alınacağı pozisyonla ilgilenen kişilerin ders programlarının haftada en az 2 tam gün çalışmaya Müsait olması da Kuveyt Türk tarafından istenenler arasında bulunuyor.

Kuveyt Türk Stajyer Alımı İş Başvuruları

Kuveyt Türk iş lanları le ilgilenenlerin başvuruları 25 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Duyuruda Aleni pozisyona alınacak kişilerin hangi görevleri alacakları ve işin Ayrıntılı tanımı da bulunuyor.

Bu iş uyurusu ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki farkındalık ve işe alım şartları tamamıyla alakadar kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer Meydan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak alakadar iş ilanınınen aktüel halini inceleyebilir, özdeş vakitte ilana müracaat yapabilirsiniz. 

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-gorsel-tasarim-uzun-donemli-stajyer-2175123

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
1 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5