ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  495689,311
  % -1,92
 • LITECOIN
  2493.65
  % 9,81
 • ETHEREUM
  19490.61
  % -2,10
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu

ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu

Son zamanlarda oldukça Çok ihtiyaç dijital ortamlar üzerinden ve bankacılık işlemleri üzerinden rahatça halledilebilmektedir. Tüm finansal olayların bankacılık sektörünün Biricik eline geçmesiyle, müşterilerin ihtiyaçları da bu sektör üzerinden karşılanarak ilerlenmektedir.

Kredi kartı kullanımları da bunun bir örneğidir. Artan kredi kartı kullanımı yaygın bir eğilim izlerken, bankalar da kredi kartı satabilmek için birbirleriyle bir yarış haline girmişlerdir. ICBC isminden pek Laf ettirmese de Türkiye’de etkinlik gösteren bankalardan bir tanesidir. Çin merkezli banka, başka yerli bankaların sunduğu kredi kartı hizmetlerine iç olarak, kendisi de kredi kartı hizmeti sunmaktadır.

ICBC Kredi Kartı Başvurusu, yapmak isteyenler için iki tercih sunan banka, ICBC Turkey Bonus ve ICBC Turkey Biricik Kart hizmetleri sunmaktadır. ICBC Kredi Kartı Başvurusu yapmak için hangi kartı almak istediğinize karar verdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Turkey Bonus kartı veya ICBC Turkey Biricik kart başvuruları, internet üzerinden yapılabilmektedir. İnternet üzerinden Sizin İçin sekmesi ve Kartlar seçeneğine tıklamanız halinde kart seçimi yapacağınız ekrana yönlendirilmektedisiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için yönlendirilen bu ekranda kartınızı seçtikten sonra, karşınıza çıkan formlarda Lüzumlu alanları doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Vatandaşlar artık bankalara kredi başvurusunda yer aldığı anda banka yetkilileri Kredi Kayıt Bürosu’nun sağlamış olduğu hizmete bağlanarak hatıranda kişinin geçmişini görüntüleyebiliyor ve o kişiye kredi verip vermeyeceğine hatıranda karar verebiliyor. şahıs şayet kredi puanını aşan bir kredi miktarı talep ettiyse banka yetkilileri alabilecekleri kredi oranını tespit edebilmekte. Kişiler Kendi Kredi Notlarını Öğrenebilirler Mi?

İlgili İçerik

Kısa müddette banka tarafından bilgilendirilerek kredi kartı başvurusu sonucunda, kullanıma başlayabilirsiniz. Dilerseniz bankanın şubelerine gittikçe Ayrıntılı bilgi de edinebilirsiniz. Kredi kartlarıyla alakadar aktüel kampanyaları ICBC Turkey internet sayfa sitesinden takip edebilir sana Hususi avantajları yakalayabilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
3 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5