Banka ve Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma (TÜM BANKALAR) | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1517
  % -0,07
 • € EURO
  9,7142
  % 0,07
 • BITCOIN
  488729,218
  % 0,42
 • LITECOIN
  2014.48
  % -2,01
 • ETHEREUM
  17424.96
  % -0,39
 • BIST 100
  1.378,26
  % -1,08

Banka ve Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma (TÜM BANKALAR)

Banka ve Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma (TÜM BANKALAR)

Dolandırıcılık olayları sebebiyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 1 Şubat 2018 bakımından Yepyeni bir Kanun çıkardı. 31 Ocak 2018 tarihine kadar herkes banka ve kredi kartlarını internet alışverişine açma işlemi yapmalarına lazım kalmadan direk kullanabiliyorlardı. Ancak bu dolandırıcılığa yol açtığı için artık kart kullanıcılarının tasdik vermesi gerekiyor. Ancak bu ameliye her bankada farklılık gösteriyor. Siz tasdik vermeden kartınızı kimse kullanamaz, alışveriş yapamaz. ayrıntılar yazının devamında.

Banka ve Kredi Kartlarını İnternet Alışverişine Açma

Kartın sahibi tasdik vermediği müddetçe kartlar online alışverişlerde kullanılamaz. tasdik işlemleri ise Muhtelif yöntemlerle yapılabilir. Bunlar; banka şubelerinin ziyaret edilmesi, sms gönderilmesi, banka alıcı hizmetlerinin aranması, mobil ve internet bankacılığın kullanılması. bütün yapılacak olan işlemler hem hangisinin kullanıldığı hatta hangi banka olduğuna göre farklılık göstermektedir. ayrıntılar yazının devamında.

Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alabilirim?

Kredi Kartı Aidatı! Kredi kartı çoğu tüketicinin kullandığı ödeme araçları arasında bulunuyor. hem de bir şahıs en az iki kredi kartı kullanıyor. çözüm, durum böyle olunca kredi kartı aidatları merak konusu oluyor. Kredi kartı aidatları ne kadar da Ufak gözükse de Netice olarak bir gider olduğu için çoğu tüketici tarafından ödenmek istenmiyor. Kredi kartı aidatları Aniden Çok

İlgili İçerik

İş Bankası İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

İş Bankası kartını internet alışverişine açma işlemi için 4 ayrımlı yöntemle olmaktadır. Bunlar; alıcı iletişim merkezi, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve sms göndermek. SMS göndererek internet bankacılığı açtırma İş Bankası için tasdik kelimesi ile kartın nihayet 6 hanesinin aralarında bir boşluk bırakılarak yazılması, devamında 4402’ye mesaj atılması gerekir. alıcı iletişim merkezi ile telefon bankacılığı açtırma için 0850 724 0724 numarasının aranması gerekmektedir.

 • Mobil bankacılık için bu adımları takip edin;

Uygulama Menüsü >> Kartlarım >> Kart Ayarlarım >> Kart Seçimi >> İnternetten Alışveriş.

 • İnternet Şubesi için bu adımları takip edin;

Kartlarım >> Kart Ayarlarım >> Alışveriş Tercihlerim >> Kart Seçimi >> İnternetten Alışveriş.

Tarım Bankası İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Tarım Bankası kartını internet alışverişine açma işlemi 2 ayrımlı yöntemle olmaktadır. Bunlar alıcı iletişim merkezinin aranması ve mobil bankacılık uygulamasının kullanılması. alıcı iletişim merkezinden telefon bankacılığını internet alışverişine açmak için 0850 220 00 00numarasını aramanız gerekmektedir.

 • Mobil bankacılık için bu adımları takip edin;

Uygulama menüsü >> Kartlarım >> Kart Detay >> İşlemler >> başka İşlemler >> İşlem Kısıtı >> Vatan İçi İşlem Kısıtı.

güvence Bankası İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

güvence Bankası kartını internet alışverişine açma işlemi için 3 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; mobil bankacılık, internet şubesi ve sms göndermek.

 • SMS göndererek internet bankacılığı açtırma güvence Bankası için;
 • Biricik Kart için= tasdik kelimesi ile kartın nihayet 6 hanesinin aralarında bir boşluk bırakılarak yazılması, 3340’a mesaj atmanız gerekmektedir.
 • bütün Kartlar için= seçenek kelimesinin 3340’a mesaj atılması gerekmektedir.
 • Mobil bankacılık için bu adımları takip edin;

ana Sayfa >> Hesap ve Kart >> Kartlar >> İlgili Kart >> İnternet Üzerinden Alışveriş

 • İnternet şubesi için bu adımları takip edin;

ana Sayfa >> Kart > Kredi/Banka Kartı >> İlgili Kart >> Kart profili >> Emniyet profili >> İnternetten Alışveriş

Bina Kredi İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Bina Kredi Bankası kartını internet alışverişine açma işlemi için 2 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; alıcı iletişim merkezi ve sms göndermektir. alıcı iletişim merkezini arayarak internet bankacılığınızı açtırmak istiyorsanız 0850 222 0 444 Veyahut 444 0 444 numaralarından birini aramanız gerekiyor.

 • SMS göndererek internet bankacılığı açtırma Bina Kredi Bankası için;

AÇIK kelimesi ile alıcı numaranızı arasında bir boşluk bırakarak 4944’e mesaj atmalısınız.

Halkbank İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Halkbank kartını internet alışverişine açma işlemi için 4 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; alıcı iletişim merkezi, sms göndermek, internet şubesi ve mobil bankacılık uygulamasının kullanılmasıdır. alıcı hizmetlerinden internet bankacılığı açtırmak için 0850 222 0 400numarasını aramanız gerekmektedir. SMS göndererek bu işlemi yapmak içinse tasdik kelimesini 3404’e göndermeniz gerekmektedir.

Akbank İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Akbank kartını internet alışverişine açma işlemi için 4 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; banka şubeleri, bankanın dolaysız uygulaması, sms göndermek ve alıcı merkezinin aranmasıdır. alıcı merkezinden internet bankacılığını açtırmak için 444 25 25 numarasını aramalısınız. SMS göndererek bu işlemi yapmak için INTERNET kelimesini 8885’e göndermeniz gerekmektedir.

Denizbank İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Denizbank kartını internet alışverişine açma işlemi için 5 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; bankanın alıcı hizmetlerinin aranması, sms gönderilmesi, şubelerin ziyaret edilmesi, internet şubesinin Veyahut mobil bankacılık uygulamasının kullanılmasıdır. alıcı iletişim merkezinden yapmak için 0850 222 0 800 numarasını aramalısınız. SMS ile internet bankacılığı açtırmak için AÇIK yazmanız, 3280’e mesaj göndermelisiniz. Kart özelinde yetki vermek istiyorsanız desturkelimesi ile kartın nihayet 4 hanesini arasında bir boşluk bırakarak 3280’e mesaj atmalısınız.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

QNB Finansbank kartını internet alışverişine açma işlemi için 4 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; alıcı hizmetlerini aramak, sms göndermek, mobil bankacılık Veyahut internet şubesinin kullanılmasıdır.  Müşteri iletişim merkezinden yapmak için 0850 222 0 900 numarasını aramanız gerekmektedir. SMS göndererek internet bankacılığını açmak için INTERNET kelimesi ile kredi kartının nihayet 4 hanesini aralarından bir boşluk bırakarak sırasıyla yazmanız ve 2273’e mesaj atmanız gerekmektedir.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Vakıfbank kartını internet alışverişine açma işlemi için 4 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; sms göndermek, mobil bankacılık uygulaması ile internet bankacılığının kullanılması ve alıcı temsilcisini aramaktadır. alıcı temsilcisine bağlanarak internet bankacılığını açtırmak için 0850 222 0 724 numarasını aramanız gerekmektedir. SMS göndererek yapmak için HEPSİkelimesini büyük harflerle yazarak 5724’e mesaj atmanız gerekmektedir.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Türkiye Finans kartını internet alışverişine açma işlemi için 5 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; banka şubelerinin ziyaret edilmesi, internet bankacılığı ile mobil bankacılığın kullanılması, alıcı iletişim merkezinin aranması ve sms göndermektir.

SMS göndererek internet bankacılığı açtırmak için HEPSİ kelimesinin 2441’e mesaj atmanız gerekiyor. Karta göre tasdik vermek istiyorsanız AÇIK kelimesi ile kartın 6 hanesini aralarından bir boşluk bırakarak yazmanız, 2442’ye mesaj atmanız gerekmektedir.

alıcı hizmetlerinden internet bankacılığı açtırmak için 0850 222 22 44 Veyahut 444 2 444numarasını aramanız gerekmektedir.

HSBC İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

HSBC kartını internet alışverişine açma işlemi için 5 ayrımlı metot bulunmaktadır. Bunlar; banka şubelerinin ziyaret edilmesi, internet bankacılığı ile mobil bankacılığın kullanılması, alıcı iletişim merkezinin aranması ve sms göndermektir.

 • SMS ile internet bankacılığı açtırmak için: SANAL kelimesi ile kartın 6 hanesinin sırası ile yazmanız, 4498’e mesaj atmalısınız. Kart özelinde tasdik vermek istiyorsanız, tasdik verilmesini istediğiniz kartın nihayet 6 hanesini yazmalısınız.
 • alıcı Hizmetlerinden: 0850 211 0 111 numarasını aramalısınız.
 • İnternet bankacılığından açmak için bu adımları takip edin: Kart İşlemleri >> Kredi Kartı Emniyet profili

ING Bank İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

ING Bank kartını internet alışverişine açma işlemi için 0850 222 0 600 numarasından alıcı hizmetlerini arayabilir Veyahut ONAY kelimesi ile kartın nihayet 4 hanesini arasından bir boşluk yazarak 2205’e mesaj atabilirsiniz.

TEB İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

TEB kartını internet alışverişine açma işlemi için alıcı merkezini arayabilir, sms gönderebilir, banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. alıcı temsilcisinden internet bankacılığı açmak için 0850 222 0 600 numarasını aramalısınız. SMS göndererek hızlı bir şekilde yapmak için ise AÇIK kelimesi ile kartınızın nihayet 4 hanesini sırasıyla yazmanız, 2941’e mesaj atmalısınız.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı tasdik İşlemi

Kuveyt Türk kartını internet alışverişine açma işlemi bankayı ziyaret edebilir, mobil bankacılık Veyahut internet bankacılığı kullanabilir, alıcı temsilcinizi arayabilirsiniz. alıcı temsilcisine bağlanmak için 0850 251 0 123 Veyahut 444 0 123 numaralarından birini aramalısınız.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
2 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5