Temassız Kart Nedir? Nasıl Kullanılır? | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  497179,212
  % -1,18
 • LITECOIN
  2453.2
  % 9,79
 • ETHEREUM
  19499.86
  % -1,15
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Temassız Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Temassız Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı kullanımı halinde şifre veya imza kullanılması ile hem kredi kartı kullanıcı garanti altına alınıyor hatta kart kullanıcısının kredi kartı borcuna itiraz etme şansı ortadan kaldırılıyor. ama kredi kartı kullanılması halinde şifre girilmesi veya imza istenmesi Ufak tutarlı Veyahut yüksek tutarlı alışveriş ayrım etmeksizin istendiği için tüketiciyi sıkıntıya sokabiliyor. Temassız kart ile şifre kullanmadan kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor.

Temassız kart belli tutarda alışverişlerde kredi kartının yalnızca okutularak şifre veya imza gerekmeden ödeme yapılmasını sağlayan teknolojidir. Temassız kart ile yalnızca kimi limitlerde alışverişler şifresiz veya imzasız yapılabiliyor. Yüksek tutarlı alışverişlerde imza veya şifre girmek gerekiyor.

Temassız Kart Hangi Ödemelerde Kullanılabilir?

Temassız kartınız Visa ise Visa Paywave logosunu gördüğünüz işyerlerinde, temassız kartınız Mastercard ise Mastercard Paypass logosu bulunan işyerlerinde temassız kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alabilirim?

Kredi Kartı Aidatı! Kredi kartı çoğu tüketicinin kullandığı ödeme araçları arasında bulunuyor. hem de bir şahıs en az iki kredi kartı kullanıyor. çözüm, durum böyle olunca kredi kartı aidatları merak konusu oluyor. Kredi kartı aidatları ne kadar da Ufak gözükse de Netice olarak bir gider olduğu için çoğu tüketici tarafından ödenmek istenmiyor. Kredi kartı aidatları Aniden Çok

İlgili İçerik

Hangi Kredi Kartlarının Temassız Kredi Kartı Özelliği Mevcut?

Word Cart temassız kredi kartı özelliği yer alıyor. Word Cart temassız kart özelliğinden yararlanabilmek için bir sefere mahsus 10 TL fiyat ödenmesi gerekiyor. Ayrı olarak Word Cart temassız kart kullanılması halinde Word puan da veriyor.

Maksimum Kart hızlı ve basit alışveriş için temassız kart kullanma olanağı sunuyor. Maksimum temassız kart ile Biricik seferde 35 TL olmak üzere 100 TL kadar alışveriş yapılabiliyor. Ayrı olarak Maksimum temassız kartın KGS özelliği de yer alıyor.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
2 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5