Vodafone Hattı Üzerinden Kredi Alma | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1532
  % -0,05
 • € EURO
  9,7128
  % 0,06
 • BITCOIN
  491911,116
  % 0,84
 • LITECOIN
  2036.55
  % -3,14
 • ETHEREUM
  17537.47
  % -0,04
 • BIST 100
  1.387,07
  % -0,44

Vodafone Hattı Üzerinden Kredi Alma

Vodafone Hattı Üzerinden Kredi Alma

Vodafone Hattına Kredi Verenler.  Kişisel tutumsal durumlarına bağlı olarak finansal hizmetleri veren  firmalar ile Mesele yaşayan kişilerin Ufak miktarlarda da olsa kredi  arayışında. Bu vaziyeti fırsat bilen irili ufaklı firmalar kredi tahsis  etme hizmetine soyundu. Krediler üzerinden iyi gelir elde edildiğinden  bahisle başta  kredi yasaklısı konumunda olanlar. Bankalardan kredi  alamayanlara Ayrı olarak ürününü kullandığı ve aylık satmaca kesildiği  hizmetleri üzerinden kredi vermeye başladı. Aylık satmaca düzenleyen ve  bu faturalar ile kredi imkanı veren Vodafone Hattına Kredi kesif alıcı sayısına ulaşılmasının hemen peşinden talep eden kişilere verilebiliyor.

Önemli Not : Eylül 2018 tarihinden itibaren Yepyeni düzenleme yapılmış olup; cep telefonu alımlarında vade sayısı altı ay ile sınırlandırıldı. 

Vodafone Hattın Varsa Kredinde Var

Milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan Vodafone GSM hattını kullananlar bahtlı denebilir. Bankalardan talep ettiğiniz kredi başvurularınız da onaylanmıyorsa sana faturanız üzerinden kredi verebilecek bir firma bulmanız kifayet olacaktır. Özellikle sosyal medya üzerinden Daimi reklam yapan bu firmalara erişim çok basit. İnternetin verdiği rahatlık sayesinde onlarcasına ulaşabildiğiniz bu firmalarda en çok dikkat faktörüz şart olan firmanın güvenilirliği olmalıdır. Günümüz şartlarında vatandaşları olmadık vaatlerle kandıranlar bulunması emin firmaları da sorgulanır hale getirdi.

Faturalı hem de Kredi Alınmalı mı?

Genelde tüketicinin talep ettiği kredi tutarını satışa sunduğu cep telefonları üzerinden kesilen faturaları taksitlendirme yoluyla kredi tahsisi yapıldığı belirtiliyor olsa da, benim nacizane fikrim kredi işlemlerinin adresi olan bankalar üzerinden yapılmasıdır. Çünkü kanuni olarak aldığınız kredi ile uğradığınız zararlar Veyahut masraflarınız devletin kanuni sorumlulukları ile garanti altına alınıyor. En  azından hakkınızı arama yoluna gidebileceğiniz etkenler var.

GSM hattı sahibinin Gene kredi bilitesine göre ayrımlı kredi limitlerinin dillendirildiği Vodafone Hattına Kredi tüketicinin  durumuna göre 20 bin liraya kadar verileceği taahhüdünde bulunabiliyor  ki, bu kadar büyük tutarlarda telefon satışının nasıl yapıldığı ayrı bir  merak konusu haline geliyor.

Faturalı hem de Kredi Komisyonları

başka bir deyişle telefon alarak, GSM faturasına yansıtılacak kredilerin yarkurul karşılığı verildiği ve bu komisyonların  bankalardan aylık kesilmesine Karşın peşin olarak alındığı, peşin  alınan yarkurul tutarlarının da yüzde 15 seviyelerine çıktığı  hesaplandığında alacağınız Ufak tutarlar için yüksek miktarlarda Arka  ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için alım öncesi sonradan  karşınıza çıkabilecek masraflar neticesinde zarara uğramamak yerine firma  ile Detaylı bir görüşme yapılması en Müspet davranış olabilir.

İnternet Sayfalarından Vodafone Hattına Kredi 

Arama motorlarından arama yapılması neticesinde Vodafone hattına kredi  tahsisi yapan Yüzlerce firmaya hatıranda ulaşabiliyorsunuz. Bu sayfalar  üzerinden gireceğiniz şahsi profil neticesinde alacağınız tutar ile  birlikte kayıt yaptırmanız halinde firmalar sizlere Arka dönüş yaparak  mevcut hattınıza kredi alıp alamayacağınız ile alakadar bilgilendirme  yapıyor. ama Kredi Danışmanlık Merkezleri ismi altında hizmet eden bu  sayfaların müracaat formu, mail ve telefon numarası haricinde etik olarak  firmanın geçmişi hakkında bir bilginin olmaması, fiziksel olarak ikamet  adresinin yer almaması kaygı verici. Ne olduğu belli olmayan  bu firmalardan Irak durularak Türkiye’de kredi pazarının Biricik hakimi olan  finans kuruluşları olan Bankalar nezdinde kredi alınması Müsait olacaktır.

Faturalı hem de Kredi kanuni mı?

Açıkcası sana tahsis edilen kredi tutarı için telefon yada benzeri bir Mahsul satımı gerçekleştirilmesi, bu Mahsul için satmaca düzenlenmesi, düzenlenen faturalar neticesinde vergilerin ödenmesi sebebiyle kanuni bir ameliye olduğunu söyleyebiliriz. Burada GSM firmaları anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden tüketicilere ulaşırken bu noktada emin firmalar ile kontrat imzalanması alacağınız kredi türünü kanuni kılıyor.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
5 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5