Burgan Bank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1305
  % -0,32
 • € EURO
  9,6918
  % -0,14
 • BITCOIN
  490618,731
  % 0,74
 • LITECOIN
  2055.24
  % -0,25
 • ETHEREUM
  17510.81
  % 0,13
 • BIST 100
  1.391,61
  % -0,12

Burgan Bank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her bankada olduğu gibi Burgan Bank müşterilerine özelliklerine göre Müsait nema oranları üzerinden Müsait krediler sunmaktadır. Bu oranlar dahilinde talep faktörüz halinde ve bankanın müşterisiyseniz, Bilhassa dijital bankacılık ürünü olan Burgan Bank Dijital Krediye başvurabilirsiniz.

sana Hususi hesaplanan nema oranı sonrasında başvurunuzu bankanın onaylaması halinde banka şubelerine ziyarette bulunmanıza lazım kalmadan alacağınız masrafsız kredi banka şubesi nezdinde bulunan hesabınıza virman ediliyor. Akıllı telefonlar üzerindeki uygulamalar ile beraber internet bankacılığı kanalını kullanarak istediğiniz talepte bulunabiliyorsunuz. tamamiyle ücretsiz olarak kullandığınız internet bankacılığı sayesinde kredi talepleri dışında Tüm bankacılık ürünlerini de hızlı ve kesintisiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

hatıranda 40 Bin Lira Kredi Burgan Bank’tan. 

Burgan Bank Dijital kredi başvurusu ertesi müşterinin geliri ve kredi notuna bağlı olarak anlık hesaplanan veriler neticesinde kişinin kredi talebine banka hatıranda yanıt veriyor. Bu yanıt ile kişinin  durumuna göre 40 bin liraya kadar krediyi hatıranda alarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. İnternet bankacılığının en Mühim avantajı olan 7-24 hizmet işlemi bu talebiniz içinde geçerli ve gelir vesikası Veyahut teminat göstermeden de yapabiliyorsunuz. Banka da başvurunuza Müspet Veyahut Menfi olarak hatıranda yanıt veriyor.

İnternet şubesinden alınan kredilerde masrafın yanı Dizi yaşam sigortası fiyatı de alınmıyor ve bankanın müşterisi olmadığınızda banka sizlerin adresine ziyarete gelebiliyor. Tabi bu ziyarete Müspet yanıt verirseniz. Burada bankanın müşterisi olmayanlar için böyle bir hizmet sunuluyor. var müşterisi olanlar için bu işleme lazım kalmıyor.

Burgan Bank Kredisine müracaat Yolları

Üç ayrımlı şekilde müracaat yapabileceğiniz Burgan Bank kredi ürünlerine internet sitesinden giriş yaparak “hemen Başvur” butonuyla başlayabilirsiniz. Burada sizden istenilen TC hüviyet no, e-posta, telefon numaranız, Çekmek istediğiniz tutar ve vadesini girerek işlemlere başlıyorsunuz. tasdik işlemleri dijital yollardan gerçekleşiyorken banka müşterisi değilseniz sizin durumunuza göre banka sana kurye ile Lüzumlu sözleşmeleri yönlendiriyor. Burada kurye tarafından imzalatılan sözleşmeler neticesinde işlemleriniz kesinleşiyor. Her ne kadar hatıranda hesabınızda deniliyor olsa da bu vaziyette kredinizin hesabınıza geçmesi 24 saati geçiyor.

Kredi Başvurunuzu Takip Edin…

Burgan Bank’ın kredi ürünlerine müracaat ertesi muhtemel etaplar hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıcısı değilseniz bu takibi yapabilmeniz için bankanın alıcı hizmetleri numarası olan 850 222 8 222 numaralı telefondan arayabilirsiniz Veyahut Gene internet sayfa üzerinden müracaat formu ile giriş yaparak öğrenmenizde olası. zati banka iletişim kanalları olan telefon ve e-mail aracılığıyla kredinin hangi aşamada olduğunu sizlere bildiriyor.

kanuni süresi en Çok 48 ay olan  tüketici kredisi kullanılması halinde banka kredi başvurusunda  belirtilen miktarı kesinti yapmadan hesabınıza geçiriyor. yaşam sigorta fiyatı Veyahut kredi tahsis fiyatı kesintisine tabi tutulmuyor. Dijital kredi  kullanımı ile kontrat dijital ortamda onaylanıyor ve kullanıcılar Biricik  butona tıklayarak krediyi alabiliyor. Alınan kredinin ödeme planı ve  sözleşmesi sana Gene e-mail oluyla iletilmiş oluyor.

Burgan Bank Kredi Arka Ödemesini Nasıl Yapıyorum.

Bankanın dijital yollarından almış olduğunuz kredinin taksitlerini ödeyebilmeniz için bankanızdaki hesabınıza eft Veyahut havale yapabilirsiniz. özdeş vakitte banka şubelerinden de bu ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğu TEB ile Halkbank Atm’lerinden de Burgan Bank kredi ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilmenize İmkan verilmiş.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
5 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5