Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1532
  % -0,05
 • € EURO
  9,7128
  % 0,06
 • BITCOIN
  491631,150
  % 0,78
 • LITECOIN
  2036.55
  % -3,14
 • ETHEREUM
  17530.27
  % -0,07
 • BIST 100
  1.387,07
  % -0,44

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Merhaba Arkadaşlar Bugünkü konumuz Yapı Kredi Kredi kartı almak için nasıl başvuru yapacağımızı anlatacağız. Öncelikle Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapıldığını bilmiyorsanız telaşa kapılmaya, heyecan yapmaya gerek yok çünkü kredi kartı başvuruları süreci ele alındığında Yapı Kredi Bankası en basit kredi kartı veren öncü bankalardan biridir..

Konuya Başlamadan önce Kredi kartı Başvurusu yapmak için bir iki alternatif mevcut, biri yapikredi.com.tr ya da worldcard.com.tr siteleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. bu sitelerde TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile başvuru yapabileceğiniz gibi birde “BENİ ARA” seçeneğinide kullanarak kredi kartı başvurusu için müracaatınızın alınmasını sağlayabilirsiniz..

Kredi Kartı Başvurularını Bankalar Neden Reddeder?

Kredi kartı kullanımının ülke çapında her geçen gün çoğaldığını sayılama verilerine bakarak kolaylıkla söyleyebiliriz. Ödeme seçeneği olarak karşımıza çıkan kredi kartı Bilhassa sanal alışverişin çoğalmasıyla en çok kullanılan ödeme şekli oldu. çözüm, durum böyleyken kredi kartı başvurularının artması işten bile olmayan bir vaziyet. ama bankalar kredi kartı başvurularını her vakit onaylamıyor. Kredi kartı başvurusu gerçekte çok basit

İlgili İçerik

Bir diğer Kredi kartı başvurusu alternatifi ise Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. bunun için Telefonunuzun mesaj bölümümüne WORLD yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız ve bu mesajı 4421’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi kartı başvurusu seçeneklerinden biri de Yapı Kredi Mobil uygulamasını telefonunuzda yok ise indirerek , kartlar kategorisinden hemen kredi kartı müracaatında bulunabilirler. Bu seçenek dağıtım kanallarının yanı sıra şubeden de Yapı Kredi kredi kartı müracaatında bulunulabilir.

İsterseniz 444 0 444 Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden de kredi kartı müracaatı yapılabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Yapı Kredi kredi kartı müracaatı amacıyla lüzumlu belgeleri şu şekilde sıralamamız mümkün;

 • Gelir Belgesi (maaş bordrosu ya da vergi beyannamesi/bilanço)
 • Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı,

Yapı Kredi Kredi Kartı Almak için Şartlar Nelerdir

Aslında Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu yapacak olan kişilerin maksimum 1000 TL limitli kredi kartı almak istediklerini söylediklerinde sizden gelir belgesi talep edilmeyecektir. Bu sebeple eğer 1000 TL nin üzerinde bir kredi kartı başvurusu yapacaksanız yapı kredi bankası sizden resmi bir gelire sahip olmanız şartı koşacaktır..

Eğer Yapı Kredi Bankası ile anlaşmanız var ise yani maaşınızı yapı kredi bankasından alıyor iseniz gelir belgesi temin etmenize gerek yoktur.Maaşlı çalışanlar için gelir belgesi maaş bordrosudur.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Alma Şartlarından bir diğeri ise Kredi Notunuzun en az 1255 olmasıdır. Eğer kredi Notunuz düşük bulunduğu taktirde maaşınızın Yapı Kredi Bankası’ndan alınıyor olması gerekir.

Yapı Kredi Bankasında Vadeli ve Vadesiz Hesabınız varsa ve düzenli ise kredi notunuz düşük olsa bile şube yetki sahibi tarafından kredi kartı alınabilir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti BBVA Bankası, Türkiye'nin ve Avrupa’nın en büyük bankalarından birisi olarak teknolojik devrimlerinde daima bir adım önde gelen Bankalardan birisidir. Garanti BBVA Bankası Online başvuru sistemleri konusunda öncü banka unvanını koruyan Garanti BBVA Bankası’nda tüm başvurular gibi kredi kartı başvuruları da internet üzerinden yapılabiliyor.  garantibbva.com.tr internet adresi üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapılması mümkündürAyriyetten Garanti Bankası mobil uygulaması kullanarak ta hemen kredi

İlgili İçerik

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Bşvurusunda bulunacak kişinin haciz bigi durumlarının olmaması , kredi notu sorgulamasında meşru ve idari takiplerin bulunmaması gerekmektedir.Aktif olarak kullandığınız başka kredi kartlarınızın toplam limiti LKS gereğince maaşınızın 4 katını geçmemelidir..

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusunda bulunduğunuz zaman vermiş olduğunuz telefon numarasına 2-5 Dakika içerisinde kısa mesaj olarak sonuç gönderilir. Eğer kredi kartı başvurunuz onaylanmış ise isterseniz adresinize istersenizde yapı kredi bankası şubesine gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu isteği gerçekleştikten 7-10 gün sonra kartınız elinize ulaşmış olacaktır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Takip

Hem de müracaat sürecinin her aşamasında sistemde yer alan cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama ekranına erişmek isterseniz Buraya Tıklayınız.Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurunuzun Sonucunu merak edenler bu ekrandan TC kimlik numarası ve cep telefon numarası ile sorgulama gerçekleştirebilir..

Birde Kredi Kartı Başvurunuzun her aşamasını cep telefonunuza bilgilendirme mesajı olarak göndereceklerdir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu, diğer kredi kartlarına yapılan başvurular gibi internet sitesinden ve mobil uygulama üzerinden yapılabilmekte. Qnbfinansbank.com ya da cardfinans.com adreslerinden Kartlar kategorisine erişerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Adınız ve soyadınızla birlikte, cep telefonu ve TC kimlik numaranızı kart başvuru ekranında ilgili alanlara girdikten sonra gönder butonuna basmanız başvuru için yeterli olacaktır. Bu

İlgili İçerik

Yapı Kredi Neden Kredi Kartı Vermiyor?

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu RED edilenler, yapı kredi bankası neden kredi kartı vermiyor diye merak etmektedirler bu sebeple eğer yapı kredi kredi kartı alma şartlarını yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız başvurunuz reddedildikten sonra size en yakın yapı kredi şubesine giderek kredikartı isteğinizi şubeden de gerçekleştirebilirsiniz..

Yapı Kredi Şubesi Dahilinde kredi kartı başvurunuz tekrardan değerlendirilebilir.Yapı Kredi Bankası Nakit Karşılığı Kredi Kartı veren Bankalar dan biri olarakta hizmet sunmaktadır.Kredi Kartı Alamıyorsanız hesabınızda blokede tutulacak bir oran mevduat karşılığında Yapı Kredi kredi kartı alabilirsiniz.

İstenen şartları sağlamaya başladıktan sonra mevduatınıza bırakılan bloke kaldırılacaktır.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
7 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5