Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  498468,526
  % -0,65
 • LITECOIN
  2502.93
  % 12,54
 • ETHEREUM
  19667.04
  % 0,03
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti BBVA Bankası, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük bankalarından birisi olarak teknolojik devrimlerinde daima bir adım önde gelen Bankalardan birisidir. Garanti BBVA Bankası Online başvuru sistemleri konusunda öncü banka unvanını koruyan Garanti BBVA Bankası’nda tüm başvurular gibi kredi kartı başvuruları da internet üzerinden yapılabiliyor.  garantibbva.com.tr internet adresi üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapılması mümkündürAyriyetten Garanti Bankası mobil uygulaması kullanarak ta hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu yapmak istiyorsanız Cep telefonu numaranızı ve TC Kimlik numaranızı kullanmanız yeterlidir. Garanti BBVA Bankası kullanıcıları internet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden de kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.Kredi Kartı Başvurusu yaptığınızda işlem sonuçları yaklaşık 2-5 dakika içerisinde telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir. Garanti BBVA Bankasına yapmış olduğunuz Kredi kartı başvurusu uygun bulunduğunda kredi kartınız sizin belirlediğiniz banka şu besine yada adresinize ortalama 7-15 gün içerisinde teslim edeceklerdir.

Kredi Kartı Başvurularını Bankalar Neden Reddeder?

Kredi kartı kullanımının ülke çapında her geçen gün çoğaldığını sayılama verilerine bakarak kolaylıkla söyleyebiliriz. Ödeme seçeneği olarak karşımıza çıkan kredi kartı Bilhassa sanal alışverişin çoğalmasıyla en çok kullanılan ödeme şekli oldu. çözüm, durum böyleyken kredi kartı başvurularının artması işten bile olmayan bir vaziyet. ama bankalar kredi kartı başvurularını her vakit onaylamıyor. Kredi kartı başvurusu gerçekte çok basit

İlgili İçerik

Garnti BBVA Bankasına Kredi kartı başvurusu yaptığınızda sizden gelir belgeniz istenirse kimliğiniz ve son döneme ait gelir belgeniz ile birlikte size en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Sizden istenen belgeleri inceledikten sonra onayla üst trafta yazımızda belirttiğimiz gibi 7-15 gün içerisinde şubenize yada ev iş adresinize postalanacaktır.

Yüksek limitli Kredi Kartı isteyen ücretli çalışanlar için ek gelir gösterilebilir.Eğer var ise Gayrimenkullerinize ait tapu ve kira sözleşmeleriyle birlikte ek gelirinizi resmiyete dökebilirsiniz. Böylelikle maaşınızın 4 katından da fazla kredi kartı limitine sahip olabilirsiniz.Garanti BBVA Bankası normal şartlarda kredi kartı limitinizin diğer bankalarda bulunan kredi kartlarınızın da toplamı maaşınızın 4 katı kadar olabilmektedir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Aşağıda bulunan maddelerde Garanti BBVA Bankası kredi kartı başvurusu için istenilen evrakları bulabilirsiniz.

 • Esnaf ve firma yetkilileri için son döneme ait kurumlar vergi beyannamesi ya da işletme defteri hesap özeti
 • Gelirin yetmediği durumlarda ise ek gelirini gösteren kira sözleşmesi vb. belgeler
 • Ücretli çalışanlar için SGK hizmet belgesi ve maaş bordrosu
 • Kamu çalışanları için maaş bordrosu (e-devletten alınabilir)
 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı

Garanti BBVA Bankası Kredi Kartı Alma Şartları

Garanti BBVA Bankası kredi kartı alma şartları denince akla ilk olarak kredi notu geliyor.

Garanti BBVA kredi kartı almak için kredi notunuzun en az 1255 olması gerekli.

Garanti BBVA Bankasında vadeli ya da vadesiz mevduat hesabınız bulunuyorsa ve Garanti BBVA Bankası’nda uzun zamandır aktif bir hesabınız varsa kredi notunuz 1000 ile 1255 arasında olsa dâhi kart talebinde bulunabilirsiniz. Son 2 yıl nezninde ek hesap, kredi ve kredi kartından dolayı yasal takip veya idari takibinizin olmaması kredi kartı almanızda büyük önem taşımıaktadır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Merhaba Arkadaşlar Bugünkü konumuz Yapı Kredi Kredi kartı almak için nasıl başvuru yapacağımızı anlatacağız. Öncelikle Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapıldığını bilmiyorsanız telaşa kapılmaya, heyecan yapmaya gerek yok çünkü kredi kartı başvuruları süreci ele alındığında Yapı Kredi Bankası en basit kredi kartı veren öncü bankalardan biridir.. Konuya Başlamadan önce Kredi kartı Başvurusu yapmak için bir iki alternatif mevcut

İlgili İçerik

Garanti BBVA kredi kartı alma şartlarından bir diğeri de LKS limiti. Kullandığınız kartlarınızın toplam limiti maaşınızın 4 katını aşıyor ise Garanti BBVA Bankası’ndan kredi kartı talebinde bulunmanız durumunda başvurunuz reddedilebilir. Ayrıyetten aktif bulunan haciz kaydınızın bulunması durumunda da Garanti BBVA Bankası’ndan kredi kartı almanız mümkün olmayacaktır.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Takibi

Garanti BBVA kredi kartı başvuru takibi bankanın resmi web sitesi olan www.garantibbva.com.tr adresinden yapılabilmektedir.Buraya Tıklayarak Garanti BBVA Bankası sayfasına ulaşabilirsiniz.İnternet sayfasına giriş yaptıktan sonra başvurduğunuz ürün sekmesi üzerinden hagi kredi kartı başvurusunda bulundu iseniz o kartı seçerek kredi kartı başvuru esnasında size verilen referans no sunu form numarası alanına eklemelisiniz

Cep telefonu numaranız ile doğum tarihinizi forma yazarak kredi kartı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Garanti Bonus kredi kart başvurusu yapanların en çok merak ettiği sorulardan biri, Garanti BBVA kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır dır. Kredi Kartı isteğiniz Garanti Bankası tarafından alındıktan sonra 2-5 dakika içerisinde cep telefonunuza SMS yoluyla dönüş sağlanır.

Garanti BBVA Bonus Kartı müracaatı yapan kişilerin en çok merak ettiği sorulardan birisi de ,Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu ne Zaman Sonuçlanır dır.

Ek bir bilgi yada gelir belgeniz ile alakalı bir talep olduğunda garanti bankası sizi arayarak bilgi verecektir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Almak İsteyene Tavsiyeler

Garanti BBVA Bankası’na Kredi Kartı almak için başvuru yapacak kişilere verebileceğimiz bazı tavsiyeler bulunmakta,eğer 4 ten fazla kredi kartınız var ise ve kredi notunuz yeterince yüksek değil ise garanti bankasından ilk önce düşük limitli kredi kartı istemeniz yararınıza olacaktır.

Mesela ; Garanti BBVA Bankasından ilk esnada 500 TL veya 1000 TL gibi bir limitli kredi kartı isteye bilirsiniz.Kredi Kartınız size ulaştırldıktan sonra tüm ödemelerinizi bu kart ile yapabilirsiniz ve ödeme günü ödenmesi gereken tutarın tamamını ödemelisiniz. Böylelikle kredi notunuz zamanla hızlı bir şekilde yükselmeye başlayacaktır

Garanti BBVA Bankası kendi bünyesinde bulunan tüm kredi kartlarının ödeme düzenlerine çok dikkat etmektedir. Bir iki ay boyunca bu şekilde düzenli kullanım ve ödeme yaparsanız limitinizinde yükselmesi için sizinle irtibata geçeceklerdir.ilk başvurunuzun yapıldığında almak istediğiniz limitin de üzerinde bir limit ile size dönüş yapacaklardır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu, diğer kredi kartlarına yapılan başvurular gibi internet sitesinden ve mobil uygulama üzerinden yapılabilmekte. Qnbfinansbank.com ya da cardfinans.com adreslerinden Kartlar kategorisine erişerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Adınız ve soyadınızla birlikte, cep telefonu ve TC kimlik numaranızı kart başvuru ekranında ilgili alanlara girdikten sonra gönder butonuna basmanız başvuru için yeterli olacaktır. Bu

İlgili İçerik

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurum Reddedildi Ne Yapmalıyım?

Garanti BBVA kredi kartı başvurum reddedildi ne yapmalıyım? diyen birinin yapması gereken şey gayet açıktır. İlk olarak başvurunuzun neden reddedildiğini sorgulamalısınız.

Mesela; Kredi Notunuz çok düşük diye kredi kartı başvurunuz red edildi ise hali hazırda kullandığınız kredi kartı veya kredi lerinizin düzenli olarak yapmaya başlamalısınız ve o kredi kartlarınızı bir müddet kullanmamalısınız.

Risk/Limit oranınız düştüğünden dolayı kredi notunuz yükselmeye başlayacaktır. Daha sonra ise yeniden Garanti Bankası kredi kartı muracaatı yapabilirsiniz ve bu durumda büyük ihtimalle kredi başvurunuz olumlu sonuç vereceksiniz..

Bu Arada tekrar tekrar kredi kartı başvurusu yaparsanız kredi notunuz düşecektir.

Garanti BBVA Bankası kredi kartı başvurusu yaptığınızda başarısız başvurular sizin hanenize olumsuz olarak ta yansır bu sebeple Garanti bankası son 1 ay içinde yapılan müracaatları en çok dikkate alan Bankadır.

Böyle bir durum söz konusu ise 1 ay süresince herhangi bir bankaya kredi kartı başvurusu yapmamalısınız. 1 Ay geçtikten sonra tekrar Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
6 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5