İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1530
  % -0,05
 • € EURO
  9,7138
  % 0,06
 • BITCOIN
  491331,508
  % 0,77
 • LITECOIN
  2032.65
  % -3,62
 • ETHEREUM
  17521.75
  % -0,10
 • BIST 100
  1.388,72
  % -0,32

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak son derece kolay, sadece birkaç dakika içerisinde başvurunuzu yapabilir, başvurunuzun olumlu bulunması durumunda kartınızı dilediğiniz adrese isteyebilirsiniz.  Maximum.com.tr ve isbank.com.tr üzerinden İş Bankası kredi kartı başvurusu yaparken farklı fırsatlar sunan İş Bankası kredi kartlarından birini talep etme şansınız olacak.

Yukarıda size sunmuş olduğumuz web adreslerinden birinde kart başvuru kısmına giriş yaparak TC Kimlik Numarası, cep telefonu ve aylık ortama net gelir bilginizle anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuza gelecek olan SMS kodunu sitedeki ilgili alana girdikten sonra sizden istenecek birkaç bilgi sonrasında İş Bankası kredi kartı başvuru sonucunu SMS olarak alacaksınız. Kredi kartı sorgulama işleminin ardından olumlu sonuç almanız durumunda kredi kartınız başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adresinize gönderilecektir.

Kredi Kartı Başvurularını Bankalar Neden Reddeder?

Kredi kartı kullanımının ülke çapında her geçen gün çoğaldığını sayılama verilerine bakarak kolaylıkla söyleyebiliriz. Ödeme seçeneği olarak karşımıza çıkan kredi kartı Bilhassa sanal alışverişin çoğalmasıyla en çok kullanılan ödeme şekli oldu. çözüm, durum böyleyken kredi kartı başvurularının artması işten bile olmayan bir vaziyet. ama bankalar kredi kartı başvurularını her vakit onaylamıyor. Kredi kartı başvurusu gerçekte çok basit

İlgili İçerik

Eğer İş Bankası müşterisiyseniz kredi kartı başvurunuzu İşCep uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. İşCep uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla Başvurular > Kredi Kartı > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını takip edebilir, sizden istenen bilgileri sisteme girerek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşCep uygulamasındaki başvuru süreci, İş Bankası İnternet Şubesi’nde de benzer şekilde uygulanmaktadır. Bu kanallar üzerinden yapacağınız İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu, cep telefonunuza SMS yoluyla 1-2 dakika içerisinde iletilecektir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmanın bir diğer yolu da doğrudan şubeden başvuru yapmaktır. Teknolojik gelişmelerin ardından şubeden yapılan başvuruların sayısında bir azalma olduğu görülse de bu şekilde de başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Gelir belgenizle birlikte size en yakın İş Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti BBVA Bankası, Türkiye'nin ve Avrupa’nın en büyük bankalarından birisi olarak teknolojik devrimlerinde daima bir adım önde gelen Bankalardan birisidir. Garanti BBVA Bankası Online başvuru sistemleri konusunda öncü banka unvanını koruyan Garanti BBVA Bankası’nda tüm başvurular gibi kredi kartı başvuruları da internet üzerinden yapılabiliyor.  garantibbva.com.tr internet adresi üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapılması mümkündürAyriyetten Garanti Bankası mobil uygulaması kullanarak ta hemen kredi

İlgili İçerik

İş Bankası, kredi kartı kullanımında ön plana çıkan bankalardan biri olarak tüketicilerin dikkat çekiyor. İş Bankası kredi kartı başvurusu ile Maximum özellikli karta sahip olup yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapabilir, yüz binlerce Maximum üye iş yerinde taksitli alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartına sahip olmak için ne gerekli? Kredi kartı başvurusunda istenilen belgeler neler? İş Bankası kredi kartı başvurusu neden olumsuz sonuçlanır? Başvuru takibini nasıl yapacaksınız? Tüm bu soruların cevapları yazımızın devamında olacak..

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Aşağıdaki belgelerle İş Bankası Kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • Nüfus Cüzdanı ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı
 • Resmi Gelir Belgesi (maaş bordrosu, vergi beyannamesi ya da kira sözleşmesi gibi)
 • Özel sektör çalışanları için SGK hizmet dökümü
Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Merhaba Arkadaşlar Bugünkü konumuz Yapı Kredi Kredi kartı almak için nasıl başvuru yapacağımızı anlatacağız. Öncelikle Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapıldığını bilmiyorsanız telaşa kapılmaya, heyecan yapmaya gerek yok çünkü kredi kartı başvuruları süreci ele alındığında Yapı Kredi Bankası en basit kredi kartı veren öncü bankalardan biridir.. Konuya Başlamadan önce Kredi kartı Başvurusu yapmak için bir iki alternatif mevcut

İlgili İçerik

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

İş Bankası kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır? diye merak ediyorsanız bu süre zarfında çok fazla beklemeyeceğinizin müjdesini verebiliriz. İş Bankası anında kredi kartısistemi sayesinde kredi kartı başvurunuz en fazla birkaç dakika içerisinde sonuçlanacaktır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Takibi

İş Bankası kredi kartı başvurusu takibi SMS yoluyla yapılmaktadır. Başvuru sonucunuz kısa süre içerisinde cep telefonunuza geleceğinden özel olarak takip etmenize gerek kalmayacaktır; bu nedenle başvuru esnasında size ait olan bir cep telefon numarasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

İş Bankası Neden Kredi Kartı Vermiyor?

İş Bankası neden kredi kartı vermiyor diyen birinin ilk olarak tüm şartları yerine getirdiğinden emin olması gerekmektedir. Eğer resmi geliriniz varsa, kredi notunuzun düşük olmasından ötürü kredi kartı alamıyor olabilirsiniz. Bu durumda kredi notunuz yükseldikten sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Kredi notunuzun yükselmesi için mevcut kredi kartı ve kredi ödemelerinizin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Kredi notunuz iyi olduğu hâlde başvurunuz onaylanmıyorsa muhtemelen LKS limitiniz yetersizdir. LKS (Limit Kontrol Sistemi) kapsamında maaşınızın 4 katından fazla kredi kartı limitiniz olamayacağından mevcut limit tutarınızı göz önünde bulundurmalı ve başvurunuzu buna göre yapmalısınız.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu, diğer kredi kartlarına yapılan başvurular gibi internet sitesinden ve mobil uygulama üzerinden yapılabilmekte. Qnbfinansbank.com ya da cardfinans.com adreslerinden Kartlar kategorisine erişerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Adınız ve soyadınızla birlikte, cep telefonu ve TC kimlik numaranızı kart başvuru ekranında ilgili alanlara girdikten sonra gönder butonuna basmanız başvuru için yeterli olacaktır. Bu

İlgili İçerik

Yukarıda yer alan tüm şartları sağlıyorum; fakat İş Bankası kredi kartı çıkmıyor diyorsanız gelir belgenizle birlikte İş Bankası şubesine gitmenizi ve başvurunuzu doğrudan şubeden gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

İş Bankası Kredi Kartı Almak İsteyene Tavsiyeler

İş Bankası kredi kartı nasıl alınır? diye merak edenler için birkaç ipucu vermemiz mümkün. Eğer İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunacaksanız kullanmadığınız kredi kartlarınızı iptal etmenizi tavsiye ederiz; zira İş Bankası’nın yeni kredi kartı tahsisinde en dikkat ettiği noktaların başında başvuru yapan kişinin kredi kart sayısı gelir.

İş Bankası, çok sayıda kredi kartı bulunan kişiler yerine az sayıda kart sahiplerine kredi kartı limiti açmaktadır.

İş Bankasından kredi kartı almak için dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da İş Bankası’nda hesabınızın olmasıdır. İş Bankası hesabınız varsa ve hesap hareketleriniz yoğunsa kredi kartı alma şansınız da artacaktır. Ayrıca kredi kartı tahsis edilmesi durumunda otomatik ödeme talimatı vereceğinizi belirtmeniz de işinizi kolaylaştıracaktır.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
10 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5