Garanti Bankası'nın adı Resmen değişti BBVA | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1314
  % -0,30
 • € EURO
  9,7003
  % -0,07
 • BITCOIN
  491909,603
  % 0,46
 • LITECOIN
  2054.06
  % -0,76
 • ETHEREUM
  17526.68
  % 0,03
 • BIST 100
  1.384,16
  % -0,65

Garanti Bankası’nın adı Resmen değişti BBVA

Garanti Bankası’nın adı Resmen değişti BBVA

Garanti Bankası tarafından “9 yıldır bünyesinde bulunduğumuz BBVA Grubu’nun tüm dünyada uyguladığı dijital dönüşüm stratejisi kapsamında, BBVA’nın global marka gücünü Garanti marka ve logosunun yanına ekliyor ve 11 Haziran’dan itibaren Garanti BBVA ismini kullanmaya başlıyoruz” açıklaması yapıldı..

Garanti Bankası’nın bugünden itibaren “Garanti BBVA” ismini kullanmaya başlaması kapsamında, bankanın internet sitesinin adresi de değişti. Bu kapsamda, bankanın www.garanti.com.tr olan alan adı, www.garantibbva.com.tr olarak yenilendi ve eski adres de yeni adrese yönlendirildi. Ancak sabah saatlerinde bankanın internet sitesine girmek isteyen kullanıcılar, kötü bir sürpriz ile karşılaştı. Google’ın internet tarayıcısı Chrome yapılan bu isim değişikliği ve alan adı yönlendirmesini “phishing” (oltalama) saldırısı olarak değerlendirince, bankanın internet sitesine girmek isteyen kullanıcılar, ‘sitenin tehlikeli olabileceği konusunda’ bir uyarı ile karşılaştı.

Garanti Bankası, isim değişikliğiyle ilgili açıklama yaptı.

Banka tarafından yapılan açıklamada şunlar denildi:

“9 yıldır bünyesinde bulunduğumuz BBVA Grubu’nun tüm dünyada uyguladığı dijital dönüşüm stratejisi kapsamında, BBVA’nın global marka gücünü Garanti marka ve logosunun yanına ekliyor ve 11 Haziran’dan itibaren Garanti BBVA ismini kullanmaya başlıyoruz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti BBVA Bankası, Türkiye'nin ve Avrupa’nın en büyük bankalarından birisi olarak teknolojik devrimlerinde daima bir adım önde gelen Bankalardan birisidir. Garanti BBVA Bankası Online başvuru sistemleri konusunda öncü banka unvanını koruyan Garanti BBVA Bankası’nda tüm başvurular gibi kredi kartı başvuruları da internet üzerinden yapılabiliyor.  garantibbva.com.tr internet adresi üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapılması mümkündürAyriyetten Garanti Bankası mobil uygulaması kullanarak ta hemen kredi

İlgili İçerik

Garanti BBVA olarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da, ülkemiz ekonomisine değer katmaya ve çağın fırsatlarını herkese sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Sorularınız olursa Garanti Bankası şubeleri ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.”

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
3 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5