ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  498523,253
  % -0,69
 • LITECOIN
  2477.54
  % 11,17
 • ETHEREUM
  19675.61
  % -0,12
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kredi kartı talebi ING Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru için birtakım bilgilerin sisteme girilmesi gerekmektedir. Kimlik numarası üzerinden gelir durumu incelemesi yaparak kısa mesaj yolu ile başvuru sahibine sonuç bildirimi yapılacaktır. ING Bank kredi kartlarının birçok özelliği ve avantajı bulunmakta olup birçok müşteri tarafından tercih edilen bir bankadır. Düşük faiz oranlar ve Pegasus özelliği nedenleri ile ING Bank diğer bankalara göre daha çok kazandırmaktadır.

ING Bank 

ING Bank 2007 yılında kurulan 12 yıllık bir bankadır ve “Eski Köye Yeni Adet” sloganı ile birlikte çıkış yapmıştır. ING Bank’ın ortaklara arasında Oyak Grubu yer almakta ayrıca 12 yıldır bu iş birliği ile birlikte çalışmaya devam etmektedirler. ING Bank’ı ulusal ve uluslararası olarak birçok şubesi bulunmaktadır. Sosyal Sorumluluk Projelerine de önem veren ve gönüllü çalışmalar düzenleyen ING Bank ile sivil toplum kuruluşları arasında da profesyonel bir iş birliği bulunmaktadır. ING Bank kart başvurusu birçok platform üzerinden yapılabilmektedir.

ING Kredi Kartı

ING Bank kredi kartlarının birçok özelliği bulunmaktadır. Bu kredi kartları ile birçok avantajdan yararlanılabilmektedir. ING Bank kredi kartı çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Pegasus Kart
 • Bonus Kart
 • Ekstra Kart
 • Light Kart
 • Bonus Sanal Kart
 • Bonus Ek Kart
 • Pegasus Plus Kart
ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık şubelere gitme derdine son vermeye çalışmıştır. ING Bank Havale Ücreti 2020 ING Bank müşterileri, banka içerisinde yer alan diğer müşterilere para göndermek istemeleri durumunda ufak miktarlarda ücret ödemektedirler. Şubeler üzerinden yapılan havale işlemleri için 60 TL

İlgili İçerik

ING Pegasus Kart

ING Bank Pegasus kredi kartı birçok farklı kart tipinden oluşmaktadır. Mil kazandırma özelliği bulunan Pegasus kartların avantajı bir hayli fazladır. ING Bankası Pegasus kredi kartı çeşitleri;

 • ING Pegasus Plus Ek Kart
 • ING Pegasus Bol Bol Premium Kart
 • ING Pegasus Bol Bol Classic Kart

Olmak üzere 3 farklı Pegasus kredi kartı bulunmaktadır.

ING Bonus Kart

ING Bonus Kredi Kartı taksitle alışveriş yapılmasına imkân tanıyan bir kredi kartı türüdür ve bolca bonus para vermektedir. Yapılan alışverişlere yüzde 20 bonus vermektedir.

 • ING Bonus Plus Kart
 • ING Bonus Premium Kart

Olmak üzere 2 farklı kredi kartı olarak kullanıma sunulmaktadır.

ING Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı başvuruları SMS, internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri, şube, ATM ve internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Hali hazırda ING Bank müşterisi olanlar internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir. ING Bank müşterisi olmayanlar ise müşteri hizmetleri, şube ve kurumsal internet sitesini kullanarak başvuru yapabilmektedir.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten

ING kredi kartı başvuruları ING Bank’in internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. ING Kredi kartı başvuru formu doldurulduktan sonra başvuru işlemi gerçekleştirilmektedir. ING Bank tarafından sunulan kredi kartı başvuru formunda öncelikle istenen kartın seçilmesi gerekmektedir. Kart seçildikten sonra hemen başvur butonu ile kart başvurusu yapılmaktadır. ING kredi kartı başvurusu sırasında;

 • TC. Kimlik numarası
 • Cep telefonu numarası

Bilgilerinin verilmesi gerekmektedir. ING Bank kredi kartları sekmesinden başvurular yapılabilmektedir.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Kenarda parası olan bir çok kişinin merak ettiği 32 Günlük En Yüksek faiz Veren Bankalar  hangisi olduğunu sizlere Ayrıntılı bir şekilde araştırdık. 2019 yılında en yüksek faiz veren bankanın hangi olduğunu merak edenler için bütün bankaları karşılaştırdık ve hangisi en yüksek faiz verdiğini öğrenebilirsiniz. Elinde yüksek meblağlarda parası olan kişiler aşağıdaki listeye bakarak basitçe en uygun mevduat hesabı ile 32 günlük yüksek faiz kazancı

İlgili İçerik

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu SMS

ING Bank kısa mesaj ile kredi kartı başvurusu alan bir bankadır. Bonus Kart ve Pegasus Kart için SMS ile yapılan başvuruları kabul etmektedir. ING Bank kredi kartı başvurusu için hazırlanacak olan SMS şu şekilde olmalıdır;

 • ING BONUS yazdıktan sonra boşluk bırakıp T. C. Kimlik numarasının yazılması v e kısa mesajın 2205’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • ING PEGASUS kart için boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının ardından mesajın 2205 telefon numarasına gönderilmesi gerekmektedir.
 • PGSKLASIK (Pegasus Klasik Kart için) yazıp boşluk bırakarak kimlik numarasının yazılması gerekmektedir. Mesaj yine 2205’e gönderilmelidir.

ING Bank ATM

ING Bank ATM ile kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Bu hizmetten sadece ING Bank müşterileri yararlanabilmektedir. Yeni bir kart yerine eski kartın yerine kullanılmak üzere kredi kartı siparişi verilebilmektedir. ING Bank, ATM üzerinden işlem yapılmasına ve kart talebinde bulunulmasına izin vermektedir.

ING Bank Müşteri Hizmetleri

ING Bank müşteri hizmetleri aracılığı ile kart başvurusu yapılabilmektedir. Ancak bu hizmetten genellikle kendi müşterileri yararlanabilmektedir. ING Bank müşterileri, çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile kart kayıp ve çalıntı durumlarında yeni kart talebinde bulunmak amacı ile kullanılmaktadır.

ING Bank Kurumsal

ING Bank gerçek kişiler için kredi kartı imkânı sunduğu gibi tüzel kişiler için de kredi kartı imkânı sunmaktadır. ING Bank aracılığı ile KOBİ’ler kredi ve kredi kartı talebinde bulunabilmektedir. E turuncu hesap ve turuncu kredi kartı gibi özellikleri nedeni ile ING Bank KOBİ ’ler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

ING Bank Çağrı Merkezi Numarası

ING Bank 0850 222 0 600’lü numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanılarak telefon bankacılığı hizmetinden yararlanılabilmektedir. ING Bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kart, kredi ve hesap işlemleri yapılabilmektedir. ING Bank’ın çağrı merkezi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekte olup özel günlerde de irtibat kurulabilmektedir.

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

ING Bank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için belirlenen bazı numaralar bulunmaktadır. Bankacılık hizmetleri, diğer işlemler ve müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için ilgili numaraların seçilmesi gerekmektedir. Tüm illerden ücretsiz bir şekilde aranabilen ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 600 hattı için kısa yol şu şekildedir;

 • 0 tuşu ile müşteri hizmetlerine bağlanılabilmektedir.
 • 2 tuşu ile bankacılık ve hesap işlemlerine geçiş yapılabilmekte ve operatöre bağlanılmaktadır.
 • 3 numaralı tuş ise diğer bankacılık problemleri ve işlemleri için geçerli olan bir numara ayrıca operatöre hızlı bağlanmayı sağlamaktadır.

ING Bank direkt bağlanma numaraları ile müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak mümkündür.

Senetle Kredi Veren Yerler (Bankalar Kuyumcular Şirketler)

Acil para nasıl yer alır, para borç para arıyorum ne yapmalıyım, Senet üzerinden kredi çekmek isterseniz senetle kredi veren bankalardan istifade edebilirsiniz. şayet senet Veyahut çekiniz varsa bu bankalara gittikçe kredi talebinde bulunarak acil borç para bulabilirsiniz. Acil para borç para ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz ayrımlı 3-4 tercih yer alıyor senetle borç para veren kuyumcular, ikrazatçı, finans firmaları ve faktöringler olarak sıralayabiliriz. Acil borç para verenleri araştırırken senetle

İlgili İçerik

ING Bank Şikayet

ING Bank’in sitesinde yer alan şikayet formu aracılığı ile herhangi bir şikayette bulunmak isteyen müşteriler bu formu doldurabilmektedir. Sadece ING Bank müşterisi değil tüm vatandaşların kullanıldığı şikayet formu üzerinden ING Bank yetkilileri ile iletişime geçilmesi mümkündür. ING Bank şikayet hattı bulunmamaktadır. Sadece mail ile bildiri hazırlanabilmektedir. Sorunlara çözüm getirilmesini sağlayan ve problemler ile yakından ilgilenilen şikayet formunda doldurulması gereken bilgiler şu şekildedir;

 • Ad ve soyad
 • TC. Kimlik numarası
 • E- posta adresi
 • Cep telefonu numarası
 • Şikayet metni

Son olarak ise doğrulama kodunun girişi yapıldıktan sonra şikayet metni ING Bank yetkililerine gönderilmektedir. Şikayet hakkındaki geri dönüş ise belirtilen telefon numarası ya da e- mail adresi üzerinden yetkililer tarafından yapılacaktır.

ING Bank Online Bankacılık

ING Bank online bankacılık ile kredi kartı başvuruları rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Çok kısa bir başvuru formunu doldurduktan sonra 48 saat içerisinde ING Bank yetkilileri tarafından geri dönüş sağlanmaktadır. ING Bank müşterileri online bankacılık hizmetinden yararlanabilmektedir.

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

ING Bank kredi kartı sonucu SMS ile bildirilecektir. Sonuç en fazla 48 saat içinde cevap verilmektedir. ING Bank müşteri hizmetleri tarafından gelir durumunuz ve istediğiniz karta yönelik araştırma yapılmakta ve akabinde başvuru sahibine bilgi verilmektedir.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
4 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5