Aktif Bank saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? | Kredi Finans Rehberi
 • %
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1480
  % -0,12
 • € EURO
  9,7057
  % -0,02
 • BITCOIN
  488314,388
  % 0,19
 • LITECOIN
  1986.74
  % -3,67
 • ETHEREUM
  17364.15
  % -1,12
 • BIST 100
  1.375,91
  % -1,24

Aktif Bank saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor?

Aktif Bank saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor?

Çalık Holding tarafından 1999 yılında Çalık Bank olarak kurulmuş olan Aktif Yatırım Bankası, 2007 yılında yapılanmaya giderek 2008 yılında adını Aktif Bank olarak değiştirmiştir ve yapılandığı günden bu güne çok başarılı bir büyümeye imza atmıştır.

Halen Türkiye’deki en büyük özel sermayeli yatırım bankası olarak hizmet vermektedir. Hizmet alanları arasında: Perakende bankacılık, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve şehir bankacılığı bulunmakta olup bunun yanı sıra EFT, Havale ve diğer para transferleri, sigortacılık hizmetleri ve birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel olarak hizmeti şubeler aracılığıyla değil, müşterilerinin şubelere en az ihtiyaç duyacağı bir şekilde doğrudan, müşteri neredeyse hizmeti oraya sunma düşüncesini geliştirmek isteyen Aktif Bank bu konudaki yatırımlarını teknoloji ve bilgiye yapacağını ve bu yönde ilerleyeceklerini duyurdu.

Yeni Jenerasyon Bankacılık iş modelini benimseyen Aktif Bank bu görüşün getirdiği yenilikçi düşünce ve performanslarıyla, Türkiye’deki bankalar arasında en çok uluslararası ödüle layık görülen bankalarından biri olmuştur. 6 Bin’den fazla noktada hizmet veren Aktif Bank gelişmeye ve büyümeye hızla devam ediyor.

Aktif Bank hafta içi her gün Sabah : 09.00 – 12.30 Ara : 12:30 – 13:30 Öğleden Sonra : 13.30 – 17.00

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Aktif Bankta haftasonu, resmi ve dini bayram günlerinde kapalıdır.

Saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyor. İnternet bankacılığı hizmeti ile şubeleri, hem bireysel hem kurumsal müşterilerinin ayağına getiriyor. 7/24 kesintisiz ve ücretsiz hizmet veren internet bankacılığı ile çalışma saatleri dışında da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Bank İletişim Bilgileri

Telefon: +90 850 724 30 50

İnternet Adresi: www.aktifbank.com.tr

Verimlilik ve etkinlik Aktif Bank’ın sürdürülür büyüme stratejilerinin dayandığı en temel perspektiflerdir. Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Bank, yola çıktığı günden beri, bankacılık felsefesini “şubeleşerek değil, alternatif dağıtım kanalları ile yeni nesil bankacılık yapmak” olarak belirlemiştir.

Bunun bir yansıması olarak sekiz adet olan şube sayısı son üç senedir değişmemiştir ve bu şubelerden ağırlıklı olarak bire bir iletişim gerektiren kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık odaklı hizmetler verilmektedir.

Büyük dağıtım ağı gerektiren bireysel bankacılıkta ise pazarda etkin olan diğer dağıtım teşkilatları ile işbirliği yapılmıştır. Düşük ve esnek maliyet odaklı bu stratejinin sonucu olarak Aktif Bank’ın, yüksek miktarda sermaye biriktirme kabiliyetine ulaşmış olduğu ve istikrarlı büyümesinin 2015 yılında da devam ettiği görülmektedir.

Makaleyi Beğendiyseniz Oy vermeyi Unutmayınız..
2 Kişi Oy Verdi - Ortalama puan: 5